5/14
Po przerwie idealnie wyszedł do dośrodkowania z rzutu...

Paweł Oleksy (Podbeskidzie Bielsko-Biała)

Po przerwie idealnie wyszedł do dośrodkowania z rzutu rożnego i pokonał bramkarza Chojniczanki Chojnice. Od miesiąca Oleksy występuje regularnie w pierwszym składzie Górali i raczej tego miejsca nie odda.

6/14
Były zawodnik Podbeskidzia idealnie odnajduje się na prawym...

Damian Chmiel (Sandecja Nowy Sącz)

Były zawodnik Podbeskidzia idealnie odnajduje się na prawym wahadle w zespole z Nowego Sącza. W pojedynku z Wigrami Suwałki popisał się pięknym strzałem na 1:0, a kilka minut po przerwie moncym uderzeniem sprawił ogromne kłopoty bramkarzowi, który wypluł futbolówkę pod nogi Dawida Flaszki.

7/14
Kapitan, to jedna z kluczowych postaci w zespole...

Łukasz Sierpina (Podbeskidzie Bielsko-Biała)

Kapitan, to jedna z kluczowych postaci w zespole Podbeskidzia. W meczu z Chojniczanką Sierpina miał udział w dwóch bramkach swojej drużyny - popisał się dwiema asystami.

8/14
Miał nosa trener Adrian Stawski. 21-letni Hebel wszedł na...

Maksymilian Hebel (Bytovia Bytów)

Miał nosa trener Adrian Stawski. 21-letni Hebel wszedł na boisko po godzinie gry i został bohaterem Bytovii. W ostatniej minucie młody zawodnik podszedł do rzutu wolnego i pięknym strzałem doprowadził do wyrównania z Odrą Opole.

WsteczDalej

W Pałacu Henryków pod Szprotawą możemy zobaczyć najnowsze trendy ślubne

Majówka 2024 w żagańskim parku! Jak się bawiliśmy w piątek 3 maja? Byliście?

Majówka to dobra okazja do spacerów i spotkań ze znajomymi. Gdzie spędzamy czas?