Horoskop numerologiczny 2017. Odkryj swoją przyszłość ukrytą w liczbach [HOROSKOP NA 2017 ROK]

Redakcja
Numerologia to magiczna sztuka przepowiadania przyszłości z liczb, które zawarte są w dacie naszego urodzenia. Aby dowiedzieć się, co czeka cię w 2017 roku, dodaj do siebie wszystkie liczby z daty swojego urodzenia tak, aby uzyskać tylko jedną liczbę. Np. jeśli urodziłeś się 15.07.1968, to jesteś numerologiczną Jedynką, bo 1+5+7+1+9+6+8=37, 3+7=10, 1+0=1, a więc na 2017 rok przeczytaj przepowiednię dla twojej wibracji, czyli dla Jedynki.

Jedynko, w 2017 roku życie biec będzie spokojnym rytmem. Będziesz zadowolona ze swoich osiągnięć, a także zasłużysz na większe niż dotychczas uznanie otoczenia.

Odkryjesz, że współpraca z ludźmi nie jest wcale taka trudna i że to właśnie dzięki niej więcej jest możliwe. Współpracownicy, którym kiedyś pomagałaś, będą o Tobie pamiętać. Osoby na wysokich stanowiskach, a także urzędnicy, w 2017 roku będą Ci bardziej niż zwykle przychylni. Możesz śmiało ubiegać się o dotacje, brać udział w konkursach. O wszystko, co ważne, pytaj, bo wiele się nauczysz od innych, a nawet finansowo czy zawodowo zyskasz dzięki różnym znajomościom.

Biznes
W co inwestować? W spółki i znajomości.
Branże na plus: usługi, doradztwo, reklama, media, bankowość.
Branże na minus: brak.

Miłość
Wielkie uczucie jest już blisko Ciebie! Rok 2017 sprzyja poznaniu kogoś, kto zostanie przy Tobie na dłużej. W Twojej okolicy błąkać się będzie zagubiona dusza, która czeka właśnie na Ciebie. Warto aktywnie szukać drugiej połowy, chodzić na towarzyskie spotkania i umawiać się na randki. Rozglądaj się i nie trać nadziei, że właśnie w tym roku się spotkacie.
Zamężne Jedynki podejmą ważne decyzje. To doskonały rok, aby rodzina się powiększyła. Także ważne uroczystości, jak rocznice czy śluby, umocnią wasz związek. Możecie też razem inwestować, a wasz dom będzie bezpieczną przystanią.

ZOBACZ TEŻ:

- Horoskop 2017. Co nam przepowiadają karty tarota? [HOROSKOP NA 2017 ROK]
- Horoskop 2017. Wróżka Bernadetta ujawnia przyszłość [HOROSKOP NA 2017 ROK]

Dwójko, w 2017 roku staniesz przed nowymi wyzwaniami. Możesz awansować, zdobyć kierownicze stanowisko lub odważnie założysz własną firmę.

Szczęście Ci sprzyja, a sprawy powinny biec szybko i układać się po Twojej myśli. Nie zwlekaj tylko z ważnymi decyzjami. Twoja kariera ostro ruszy do przodu, a w głowie pojawi się mnóstwo nowych pomysłów na zrobienie większych pieniędzy. Szukaj swojej niszy, bo teraz masz szansę wpaść na pomysł, który przyniesie Ci mnóstwo pieniędzy. To dobry rok na samodzielne decyzje i wypływanie na szersze biznesowe wody. Nie oglądaj się tylko na innych i zamiast spalać się w walce ze starą konkurencją, wyznacz sobie nowe cele.

Biznes
W co inwestować? W swoją przyszłość.
Branże na plus: usługi, handel, turystyka, księgowość
Branże na minus: budżetówka, edukacja.

Miłość
Z byle kim nie będziesz romansować! Natchnieni artyści, romantyczni marzyciele i wolne dusze szybko trafią do Twojego serca. W 2017 roku bądź przygotowana na romans z kimś o niezwykłych zainteresowaniach. Dzięki tej osobie popatrzysz z innej perspektywy na swoje życie i zrozumiesz, że nadal wszystko jest możliwe. Nie łącz jednak miłości z biznesem, bo romantyczne idee nie sprawdzą się w świecie pieniądza.
Zamężne Dwójki będą inspirować partnera do odważnych decyzji. Pomożesz, doradzisz i sprawisz, że ruszy się z kanapy. Dzięki tobie wasze życie stanie się ciekawsze i pełne nowych idei. W wakacje domagaj się nagrody! Wyjazd w twoje ulubione miejsce natchnie cię do kolejnych dobrych pomysłów.

ZOBACZ TEŻ:

- Horoskop 2017. Co nam przepowiadają karty tarota? [HOROSKOP NA 2017 ROK]
- Horoskop 2017. Wróżka Bernadetta ujawnia przyszłość [HOROSKOP NA 2017 ROK]

Trójko, w 2017 roku zaprowadzisz w swoim życiu trochę porządków. To rok bilansów i cięcia kosztów, a nie pracy za uścisk dłoni prezesa.

Chwytasz nowe pomysły, zaczynasz mnóstwo spraw, a potem z niczym nie możesz wyrobić się na czas? Jeśli tak, to teraz zmienisz strategię. Aby mieć powodzenie i wyjść na swoje, już na początku roku 2017 musisz ułożyć mądry plan działania. Policz, jakie obowiązki przynoszą Ci pieniądze, a z czego możesz zrezygnować lub co możesz uczynić bardziej opłacalnym. Inwestuj w to, co się opłaci i co lubisz robić. Kiedy się na tym skoncentrujesz, pojawią się ciekawe propozycje i przybędzie pieniędzy w twoim portfelu.

Biznes
W co inwestować? W to, co przynosi realne pieniądze.
Branże na plus: handel, usługi, logistyka.
Branże na minus: media, reklama.

Miłość
Okazji do flirtów w 2017 roku Ci nie zabraknie, ale postanowisz skupić się na innych dziedzinach życia. Będziesz żartować, tańczyć i dobrze się bawić, ale w uczuciach możesz być w 2017 roku nieco bardziej niż zwykle ostrożny. Rozkręcisz się dopiero wtedy, kiedy trochę odpoczniesz. Najpierw musisz pozbyć się stresów i lepiej poznać swojego adoratora, a dopiero potem otworzysz swoje serce.
Zamężne Trójki będą potrzebować więcej poczucia bezpieczeństwa. Namówisz partnera, aby lepiej zadbać o dom, skupicie się na wychowywaniu dzieci i codziennych sprawach. Będziecie mogli sobie zaufać, ale pamiętajcie o odpoczynku. Jeśli weźmiecie na siebie problemy całej rodziny, zabranie wam czasu na bliskość.

ZOBACZ TEŻ:

- Horoskop 2017. Co nam przepowiadają karty tarota? [HOROSKOP NA 2017 ROK]
- Horoskop 2017. Wróżka Bernadetta ujawnia przyszłość [HOROSKOP NA 2017 ROK]

Czwórko, w 2017 r. poczujesz, że nadszedł czas na zmiany. Szukaj inspiracji w ciekawych książkach i filmach, ucz się od ludzi sukcesu i zrób wszystko, aby przegonić nudę z życia.

Szybko zaczniesz rozglądać się za dodatkowymi zajęciami, bo stare obowiązki mogą Cię nudzić. Chętnie się czegoś nauczysz, wybierzesz się na szkolenie, zainwestujesz w certyfikaty i pozwolenia. Jeśli firma, a której pracujesz, jest w złej kondycji, możesz jako pierwsza pomyśleć o zmianie pracy. W razie potrzeby możesz nawet zacząć się uczyć innego zawodu, bo będziesz bardzo szybko przyswajać nowe informacje. Twoja pomysłowość i nos do pieniędzy w 2017 roku wcale cię nie zawiodą, a rodzina będzie Cię wspierać.

Biznes
W co inwestować? W nowe zainteresowania i pasje.
Branże na plus: gastronomia, usługi, media, reklama, turystyka
Branże na minus: budżetówka.

Miłość
Tylko intelektualiści i naukowcy mają w 2017 roku u Ciebie jakieś szanse! Można Cię będzie uwieść recytując wiersze lub popisując się specjalnymi umiejętnościami. Uczucia szukaj w muzeum, na uczelni lub w bibliotece, a na ciekawych odczytach i wystawach siadaj w pierwszym rzędzie. Adoratorzy sprzed lat znów mogą pojawić się w Twoim życiu, ale lepiej nie wracać do przeszłości. Ktoś nowy wniesie w Twoje życie energię, jakiej potrzebujesz.
Zamężne Czwórki będą szukać okazji do wspólnych inwestycji. Pochłoną was budowa domu lub zakładanie ogrodu, a wspólne działania i pasje umocnią wasz związek. Wiele radości spodziewajcie się po dzieciach lub młodszych krewnych.

ZOBACZ TEŻ:

- Horoskop 2017. Co nam przepowiadają karty tarota? [HOROSKOP NA 2017 ROK]
- Horoskop 2017. Wróżka Bernadetta ujawnia przyszłość [HOROSKOP NA 2017 ROK]

Piątko, w 2017 r. będziesz w dobrym humorze, a sukcesów nie powinno ci brakować. Sprawy i przedsięwzięcia, w jakie zaangażowałaś się w poprzednich latach, zaczną przynosić efekty.

Czeka Cię jednak sporo codziennej pracy, ale na szczęście obejdzie się bez burz i wstrząsów. Doglądaj rodziny, pracy i spokojnie pracuj, a zobaczysz, jak na Twoim koncie przybywa pieniędzy. Pilnuj swoich spraw, ale też zbytnio się nie martw o to, co robi konkurencja. Twoi wrogowie wpadną we własne sidła i okaże się, że w wielu sprawach miałaś rację. Unikaj kłótni i towarzyskich afer i nie przejmuj się żadnymi plotkami, bo ludzie wartościowi będą cię bardzo wspierać.

Biznes
W co inwestować? W nieruchomości, dom i rodzinę.
Branże na plus: gastronomia, opieka, bankowość, rachunkowość, edukacja.
Branże na minus: media, turystyka, akwizycja.

Miłość
Rok 2017 sprzyja poznaniu kogoś, z kim będziesz tworzyć zgodną parę. Daj się wyswatać krewnym lub bliskim znajomym. Oni doskonale Cię znają i wiedzą, z kim Ci będzie po drodze. Gdy będą namawiać cię na randkę z nowym znajomym, nie obrażaj się, tylko wykorzystaj szansę.
Zamężne Piątki mają doskonały czas na ważne decyzje, jak posiadanie dziecka czy większe inwestycje w dom, w którym będziecie szczęśliwi. Uważajcie tylko na rodzinę, która może chcieć współdecydować o waszych sprawach. Ktoś zacznie się wtrącać, ale przejdziecie ten test pomyślnie i nie dacie się skłócić lub podzielić.

ZOBACZ TEŻ:

- Horoskop 2017. Co nam przepowiadają karty tarota? [HOROSKOP NA 2017 ROK]
- Horoskop 2017. Wróżka Bernadetta ujawnia przyszłość [HOROSKOP NA 2017 ROK]

Szóstko, w 2017 r. będziesz pracowita i skoncentrowana. Rok 2017 sprzyja nauce, terminowaniu u znawców przedmiotu i zdobywaniu zawodowego doświadczenia.

Okaże się, że awans i większe pieniądze są w Twoim zasięgu, ale będziesz musiała spełnić różne warunki, aby je zdobyć. Nie martw się, tylko odważnie podejmij rywalizację, bo powodzenie będzie Ci sprzyjać. Przed tobą różne konkursy ofert, sprawdziany, przetargi i rozmowy kwalifikacyjne, ale dasz sobie z nimi radę. Zadbaj też o siebie! Elegancki wygląd zjedna Ci ważne osoby, dlatego zainwestuj w siebie, naucz się czego trzeba i bądź dobrej myśli. Tor przeszkód uda się pokonać, a satysfakcja z wygranej będzie ogromna.

Biznes
W co inwestować? W naukę.
Branże na plus: nauka, marketing, prawo.
Branże na minus: handel, komunikacja, medycyna.

Miłość
Jeśli szukasz kogoś do pary, to w 2017 roku szczęście będzie Ci sprzyjać. Będziesz się podobać, a Twoja życzliwość i uśmiech zawrócą komuś w głowie. Nie czekaj co powiedzą przyjaciółki, tylko chwytaj okazję! Zaintryguje Cię ktoś młody duchem, swobodny i energiczny. Dzięki tej osobie zmienisz się na lepsze, pozbędziesz się kompleksów i życie stanie się piękniejsze.
Zamężne Szóstki staną się bardziej wymagające, a partner będzie musiał powalczyć ze swoimi wadami. Nie pójdziesz na kompromis w ważnych dla Ciebie sprawach, ale obojgu wam wyjdzie to na dobre. Twoje decyzje sprawią, że wasze życie stanie się bardziej uporządkowane, bezpieczne i miłe.

ZOBACZ TEŻ:

- Horoskop 2017. Co nam przepowiadają karty tarota? [HOROSKOP NA 2017 ROK]
- Horoskop 2017. Wróżka Bernadetta ujawnia przyszłość [HOROSKOP NA 2017 ROK]

Siódemko, w 2017 r. czeka Cię finansowa pomyślność. Możesz dostać lepszą pracę, awansować, zdobyć nagrodę lub premię finansową. Twoja sytuacja materialna wreszcie ma szansę się poprawić i ustabilizować.

Dlatego szybko zabierz się do pracy i od samego początku roku rozglądaj się za okazjami do korzystnych inwestycji. Teraz masz szansę zdobyć lepsze stanowisko, a nawet sięgnąć po zaszczyty i nagrody. Władza i odpowiedzialność zaczną Ci się podobać, a Twój autorytet wzrośnie. Będziesz doskonałym managerem, kierownikiem i osobą, z którą inni muszą się liczyć. Wykorzystaj ten rok i nie przekładaj ważnych decyzji na później, bo teraz opłaci się starać za dwóch.

Biznes
W co inwestować? W nieruchomości, karierę, awans.
Branże na plus: handel, marketing, usługi, finanse.
Branże na minus: brak.

Miłość
Rok 2017 będzie pełen wielkich emocji, namiętnych flirtów, a nawet tajemniczych romansów. Twoje serce zabije mocniej, ale dzielić was mogą duże różnice wieku lub majątku. Rzuć się w wir namiętności, ale nie obiecuj, że dla tego uczucia zmienisz całe życie. Baw się, ale pamiętaj o swoich życiowych celach i ideałach.
Zamężne Siódemki też wprowadzą do związku więcej namiętności, a może nawet odrobinę zazdrości. Partner zacznie się o Ciebie bardziej starać i chętnie zapewni Ci więcej rozrywek. Uważaj tylko, aby sprawy zawodowe nie odciągnęły cię od miłości. W wakacje nie bierz na siebie dodatkowych obowiązków.

ZOBACZ TEŻ:

- Horoskop 2017. Co nam przepowiadają karty tarota? [HOROSKOP NA 2017 ROK]
- Horoskop 2017. Wróżka Bernadetta ujawnia przyszłość [HOROSKOP NA 2017 ROK]

Ósemko, w 2017 r. będziesz kończyć projekty, jakie rozpoczęłaś w poprzednich latach. Zrobi się spokojniej, a problemy uda się rozwiązać dzięki cierpliwości i dobrej radzie.

Od zawodowych zobowiązań ważniejsze okażą się dom i rodzina, dlatego nie będziesz chętna nowym wyzwaniom. To rok, w którym pieniędzy nie zabraknie, ale zależeć Ci będzie przede wszystkim na spokojnej i ciepłej posadzie. Zawodowe życie biec będzie spokojniejszym rytmem, a współpracownicy okażą się milsi i ciekawsi niż do tej pory. Zakończ konflikty, szukaj sojuszników. Nie ryzykuj jeszcze zmian, do których nie czujesz się dobrze przygotowana. Chyba, że masz absolutną pewność i wsparcie rodziny, wtedy wszystko się uda.

Biznes
W co inwestować? W dom i rodzinę.
Branże na plus: doradztwo, urzędy, księgowość, usługi, praca fizyczna.
Branże na minus: marketing, przedstawiciel handlowy.

Miłość
Rok 2017 sprzyja remanentowi w sercu! Pożegnaj nieudane związki, wyrzuć z głowy stare wspomnienia, a wtedy na Twojej drodze stanie ktoś, z kim przetańczysz całe noce. Jednak aby kogoś nowego poznać, najpierw trzeba przestać myśleć o dawnych znajomościach. Szukaj kogoś, kto ma magiczne zainteresowania i intuicję, a wszystko się dobrze ułoży.
Zamężne Ósemki będą się zastanawiać, jak ulepszyć swój związek. Znajdziesz więcej czasu dla partnera, uda się wam odnowić bliskość i namiętność. To dobry rok, aby zmienić zwyczaje, które się wam nie podobają.

ZOBACZ TEŻ:

- Horoskop 2017. Co nam przepowiadają karty tarota? [HOROSKOP NA 2017 ROK]
- Horoskop 2017. Wróżka Bernadetta ujawnia przyszłość [HOROSKOP NA 2017 ROK]

Dziewiątko, w 2017 r. będziesz wyjątkowo twórcza i kreatywna. To dobry rok, aby wprowadzić w życie zmiany, na jakie od dawna masz ochotę.

Staniesz przed ważnymi decyzjami, bo dotychczasowe obowiązki zaczną Cię nużyć, a niemądre pomysły różnych osób zaczną cię wyjątkowo denerwować. Warto zrobić coś nowego, zamiast przejmować się otoczeniem! To bardzo dobry rok, aby ubiegać się o awans lub energicznie szukać ciekawszej i lepiej płatnej pracy. W finansach otworzą się przed Tobą zupełnie nowe możliwości. Możesz teraz zakładać własny biznes lub dorobić sobie poprzez swoje hobby. Nie obawiaj się rozpoczęcia nauki, szczególnie jeśli jest to kurs języków lub prawa jazdy.

Biznes
W co inwestować? W siebie!
Branże na plus: turystyka, sztuka, handel, edukacja.
Branże na minus: brak.

Miłość
W 2017 r. zdobędziesz każdego, kogo zechcesz, ale też od nadmiaru propozycji zakręci ci się w głowie! Trudno będzie zdecydować się, z kim chcesz spędzić czas. Słuchaj serca i intuicji! Wybierz osobę, która ma podobne do Twojego poczucie humoru i chce aktywnie spędzać czas. Teraz możesz być wybredny! Od maruderów, nudziarzy i chwalipięt uciekaj po pierwszej randce.
Zamężne Dziewiątki poczują przypływ energii i przekonają partnera do ważnych decyzji. Przejmiesz w związku dowodzenie i obojgu wam wyjdzie to na dobre. Ludzie, którzy wtrącali się do waszego związku, znajdą sobie inne zajęcia.

ZOBACZ TEŻ:

- Horoskop 2017. Co nam przepowiadają karty tarota? [HOROSKOP NA 2017 ROK]
- Horoskop 2017. Wróżka Bernadetta ujawnia przyszłość [HOROSKOP NA 2017 ROK]

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie