9/13
Nareszcie pokazał swoją moc. Dzięki niemu udało się...

Filip Starzyński (Zagłębie Lubin)

Nareszcie pokazał swoją moc. Dzięki niemu udało się "Miedziowym" przerwać passę dziesięciu meczów bez wygranej. "Figo" miał udział przy wszystkich bramkach: jedną zdobył, a przy innych wykazał się asystą i kluczowym podaniem.

10/13
W ostatnich meczach był w cieniu np. Cilliana Sheridana....

Fedor Cernych (Jagiellonia Białystok)

W ostatnich meczach był w cieniu np. Cilliana Sheridana. Niby grał nieźle, ale nie na tyle, by zasłużyć na jedenastkę kolejki. Po tym weekendzie jest inaczej. Zrobił fantastyczną akcję przy golu na 1:0. Polecamy telewizyjne powtórki.

11/13
Z przyjemnością obserwowało się go z wysokości trybun. Nie...

Rafał Siemaszko (Arka Gdynia)

Z przyjemnością obserwowało się go z wysokości trybun. Nie było dla niej przegranej piłki. Biegł na sprincie i odbierał ją przeciwnikowi. Przed przerwą zdobył jedyną bramkę. Bramkę, która pozwoliła przerwać długą serię bez zwycięstwa (od lutego). "Siema" to na ten moment zdecydowanie najlepszy zawodnik żółto-niebieskich. Czemu tak długo był chowany na ławce?!