Jednobramkowe zwycięstwo Zagłębia Lubin z Chrobrym Głogów

Sebastian Górski
Piłkarze Chrobrego Głogów po raz kolejny polegli z Zagłębiem Lubin 1-0. Kto wie, może do trzech razy sztuka? Chrobry Głogów S.A
W dzisiejszym meczu sparingowym powtórzył się wynik z ligowych derbów. Zmianie uległ obraz gry.

Tym razem przewaga Zagłębia Lubin nie była widoczna. Wręcz przeciwnie, momentami przeważali głogowianie - Wszystkich okazji nie da się wykorzystać, ale spośród tych stworzonych w pierwszej połowie przynajmniej dwie powinny zostać zamienione na bramkę. Były bardzo dobre, stuprocentowe. Kilka błędów w defensywie też się zdarzyło, lecz generalnie dobrze ta pierwsza część wypadła. Wydaje mi się, że stworzyliśmy wtedy więcej okazji od Zagłębia - komentuje trener Ireneusz Mamrot.

ZAGŁĘBIE LUBIN - CHROBRY GŁOGÓW 1:0 (0:0)
1:0 Piątek K. 86

CHROBRY (I POŁOWA): Prus - Ziemniak, Bogusławski, Byrtek, Samiec, Sędziak, Gąsior, Hałambiec, Hudyma, Szczepaniak, Zając.
CHROBRY (II POŁOWA): Janicki - Ilków-Gołąb, Samiec, Byrtek, Kiełb, Sędziak, Bogusławski, Hałambiec (75 Ałdaś), Hudyma (60 Zając), Szczepaniak (75 Rybak), Chrzanowski.

ZAGŁĘBIE: Forenc (46 Hładun) - Todorovski (46 Stolarski), Guldan (60 Grudniewski), Jach (46 Kubicki), Cotra (46 Tosik), Piątek Ł. (60 Jagiełło), Rakowski (46 Bonecki), Kwiek (60 Żyra), Przybecki (60 Błąd), Janoszka (60 Żmijewski), Woźniak (46 Piątek K.).