Koronawirus w Lubuskiem. Pierwszy powiat zwalczył...

  Koronawirus w Lubuskiem. Pierwszy powiat zwalczył koronawirusa. Wskaźnik zakażeń |5 CZERWCA

  Zdjęcie autora materiału

  Gazeta Lubuska

  Powiat zielonogórski jest pierwszym lubuskim powiatem, który - na tę chwilę - zwalczył koronaiwrusa! Wskaźnik zakażeń wynosi tu 0,0. To znak, że przez
  1/17
  przejdź do galerii

  Powiat zielonogórski jest pierwszym lubuskim powiatem, który - na tę chwilę - zwalczył koronaiwrusa! Wskaźnik zakażeń wynosi tu 0,0. To znak, że przez ostatnie siedem dni nie było tu już żadnego nowego przypadku COVID-19.
  W sobotę 5 czerwca powiat zielonogórski był jednym z ośmiu lubuskich powiatów, w którym nie potwierdzono nowych zachorowań. Łącznie tego dnia poinformowano o zaledwie sześciu przypadkach koronawirusa w naszym regionie. Wskaźnik zakażeń, który mierzy się za siedem ostatnich dni, wynosi w regionie 0,8 os. na 100 tys. mieszkańców.
  Kolejnym powiatem, który ma szansę najszybciej zejść do średniej 0,0 os./100 tys. mieszkańców, jest pow. krośnieński. Tu nowych przypadków COVID-19 nie było przez kolejnych pięć dni.
  Jak niska jest zachorowalność w Twoim powiecie? Dane prezentujemy na kolejnych stronach.

  Czytaj również:
  W kraju przybyło 415 zakażonych ©Pixabay

  W sobotę 5 czerwca potwierdzono sześć nowych przypadków koronawirusa w Lubuskiem. Wskaźnik zakażeń w regionie spadł do poziomu 0,8 os. na 100 tys. mieszkańców.

  Czytaj treści premium w Gazecie Lubuskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Warto zobaczyć

  Diety