Lider rozgrywek był lepszy o dwie bramki!

Alicja Kucharska
Zew Świebodzin w meczu wyjazdowym
Zew Świebodzin w meczu wyjazdowym Archiwum prywatne
W minioną sobotę w meczu wyjazdowym Zew Świebodzin podjął WKS Grunwald Poznań. O ile poznański team od samego początku był faworytem meczu, o tyle Zew pokazał się z dobrej strony: to remisując, to uzyskując przewagę nad rywalem.

WKS Grunwald Poznań w ostatnich meczach bez problemu zdobywał komplet punktów, z rażącą przewagą bramkową nad rywalami. W sobotnim meczu tak łatwo nie było. - Początek był wyrównany, następnie posypały się kary i w efekcie pierwszą połowę meczu przegraliśmy 9:13. Dobrze rozpoczęliśmy drugą połowę, jednak później to Grunwald wyszedł na prowadzenie. W ostatnich 15. minutach przewaga gospodarzy wynosiła 2 bramki i utrzymała się do samego końca. Warto nadmienić, że nie mieliśmy w składzie dwóch czołowych zawodników - relacjonuje Łukasz Jacykowski, terener drużyny, który podkreśla, że i tym razem zabrakło doświadczenia, które w końcówce przyniosło niepotrzebne kary dla naszych zawodników.
Nastroje przed kolejnym meczem są pozytywne. - Wygrana z Lubinem jest w naszym zasięgu - kwituje Piotr Tomczyk, rozgrywający Zewu.