Lidl rozszerza swoją ofertę i uruchamia sklep internetowy, w którym znajdą się produkty przemysłowe. Żywności na razie nie będzie w ofercie. Sprzedaż online ruszyła w piątek, 5 kwietnia. Oferta będzie zmieniać się trzy razy w tygodniu

Lidl Polska, w piątek, 5 kwietnia, uruchomił sklep internetowy. W ten sposób chce zwiększyć dostępność swoich produktów. Klienci mogą kupić produkty przemysłowe m.in. tekstylia, akcesoria kuchenne, AGD, sprzęt elektroniczny czy narzędzia. Oferta będzie zmieniać się aż trzy razy w tygodniu.

Sklep internetowy Lidla - ponad 650 produktów na start

Za pośrednictwem sklepu internetowego klienci mogą kupić artykuły przemysłowe. W ofercie nie ma jedzenia. W momencie startu witryny w ofercie znalazło się ponad 650 produktów, jednak ich liczba będzie systematycznie wzrastać.

W sklepie kupimy zarówno produkty marek własnych, jak i marki producentów. Asortyment oferowany w sieci jest zbieżny z ofertą sklepu stacjonarnego. Dodatkowo będą pojawiać się oferty specjalne – dostępne tylko przez internet. Oferta produktowa w sklepie internetowym Lidl Polska będzie zmieniać się trzy razy w tygodniu – w poniedziałek, czwartek i sobotę.

– Cieszymy się, że dostęp do naszych towarów będzie jeszcze prostszy. Wierzymy, że sklep internetowy będzie cieszył się dużą popularnością zarówno wśród naszych stałych jak i nowych klientów – podkreśla Piotr Rogowski, członek zarządu Lidl Polska.

Sklep internetowy Lidla – opłaty, zwroty

Za zakupy w sklepie internetowym klienci mogą regulować należność przelewem internetowym, kartą płatniczą oraz Blikiem. Zamówione produkty będą dostarczane w czasie do 3 dni roboczych. Koszt dostawy za zakupy do 149 zł będzie płatny 9,99 zł, a powyżej kwoty 149 zł produkty będą dostarczane bezpłatnie. Klient będzie miał 30 dni na zwrot zakupów. Zwrot będzie bezpłatny przy skorzystaniu z usług Poczty Polskiej.

– Przez okres ostatnich dwóch lat wdrożyliśmy kilka innowacyjnych projektów z kategorii e-commerce. W dobie, gdy dostęp do internetu jest coraz większy, oferowanie usług internetowych jest jednym z najważniejszym kierunków rozwoju sieci handlowych. Cieszymy się, że Lidl Polska również uczestniczy w tej internetowej rewolucji – podsumowuje Maksymilian Braniecki, prezes zarządu Lidl Polska.

Sklep internetowy funkcjonuje pod adresem: www.lidl-sklep.pl

POLECAMY:

Zobacz wideo: 60 Sekund Biznesu: W dalszym ciągu za zakupy w sieci płacimy za pobraniem