Zamknij

Gazeta Lubuska

Lubuskie: zaszczepić się możesz każdym preparatem i to jeszcze tego samego dnia lub następnego. Gdzie szczepią Pfizerem i J&J?

Lubuskie: zaszczepić się możesz każdym preparatem i to jeszcze tego samego dnia lub następnego. Gdzie szczepią Pfizerem i J[/amp/]J?

archiwum Polska Press

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/14] Następne

Lubuskie: zaszczepić się możesz każdym preparatem i to jeszcze tego samego dnia lub następnego. Gdzie szczepią Pfizerem i J&J?

Szczepienia w Lubuskiem. Jak przebiegają? Jakimi szczepionkami można zaszczepić się w naszym regionie? Obecnie dostępne są wszystkie preparaty: Pfizer, Moderna, Astra Zeneca oraz Johnson & Johnson.

Te najbardziej pożądane przez Lubuszan (i nie tylko) to szczepionki Pfizer i J&J. Jeszcze kilka dni temu były praktycznie nie do zdobycia, a dziś możesz zaszczepić się tymi preparatami w kilku Lubuskich miejscowościach. Zdarza się nawet, że jest kilkanaście (jeśli nie kilkadziesiąt!) terminów na jeden dzień!

Zobaczcie gdzie i kiedy możecie zaszczepić się preparatami Pfizer i Johnson & Johnson. Opublikowane przez nas dane są zgodne ze stanem faktycznym na poniedziałek 7 czerwca, na godz. 18.00.

Kiedy wolnych danego dnia jest tylko kilka terminów, podajemy konkretne godziny, na jakie można się zapisać. Kiedy terminów jest dużo więcej, to piszemy, że szczepienia wykonane są w godzinach "od - do" - z reguły na jednego pacjenta liczy się 5 minut.

Przejdź do następnego zdjęcia w galerii i sprawdź, gdzie i kiedy możesz zaszczepić się w Lubuskiem preparatem Pfizer lub Johnson & Johnson >>>>

WIDEO: Szczepienia przeciw COVID-19 już dla 12-latków

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy