Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Mała Wieś: pożar zboża pod Kargową. Z ogniem walczyło kilka zastępów strażaków

Sandra Soczewa
Sandra Soczewa
W piątek 30 lipca doszło do dużego pożaru na polach położonych w Małej Wsi pod Kargową. Z ogniem walczyło pięć zastępów straży pożarnej.Niestety, ale pożary upraw, zbóż i pól w sezonie letni to plaga. Dochodzi do nich często i bardzo szybko się rozprzestrzeniają. Jak informują każdego lata strażacy, ważne jest, aby rolnicy starali się zapewnić odpowiednią ilość wody bądź gaśnic szczególnie w okresie żniw. Pożar łatwo jest ugasić w zarodku, ale kiedy pozwoli się na jego rozprzestrzenienie, sprawa staje się o wiele bardziej skomplikowana...Na zdjęciach widać, jak ogromne straty spowodował ogień.
W piątek 30 lipca doszło do dużego pożaru na polach położonych w Małej Wsi pod Kargową. Z ogniem walczyło pięć zastępów straży pożarnej.Niestety, ale pożary upraw, zbóż i pól w sezonie letni to plaga. Dochodzi do nich często i bardzo szybko się rozprzestrzeniają. Jak informują każdego lata strażacy, ważne jest, aby rolnicy starali się zapewnić odpowiednią ilość wody bądź gaśnic szczególnie w okresie żniw. Pożar łatwo jest ugasić w zarodku, ale kiedy pozwoli się na jego rozprzestrzenienie, sprawa staje się o wiele bardziej skomplikowana...Na zdjęciach widać, jak ogromne straty spowodował ogień. Szymon Kozica
W piątek 30 lipca doszło do dużego pożaru na polach położonych w Małej Wsi pod Kargową. Z ogniem walczyło pięć zastępów straży pożarnej. Niestety, ale pożary upraw, zbóż i pól w sezonie letni to plaga. Dochodzi do nich często i bardzo szybko się rozprzestrzeniają. Jak informują każdego lata strażacy, ważne jest, aby rolnicy starali się zapewnić odpowiednią ilość wody bądź gaśnic szczególnie w okresie żniw. Pożar łatwo jest ugasić w zarodku, ale kiedy pozwoli się na jego rozprzestrzenienie, sprawa staje się o wiele bardziej skomplikowana... Na zdjęciach widać, jak ogromne straty spowodował ogień.
od 7 lat
Wideo

Nasze Miasto - Restauracja Gruzinka

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska