MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Menadżer Województwa. Głosowanie zakończone!

redakcja Gazety Lubuskiej
redakcja Gazety Lubuskiej
W piątek, 24 marca o godz. 21.00 zakończyło się głosowanie w plebiscycie "Menadżer Województwa Lubuskiego". Zapraszamy do zapoznania się z wynikami głosowania Czytelników oraz obejrzenia galerii zdjęć kandydatów.

To już szósta edycji Menadżera Województwa Lubuskiego, jedynego konkursu w regionie, który promuje w takim zasięgu kadrę kierowniczą. Przedstawiliśmy mieszkańcom dotąd ponad 400 osób zarządzających lubuskimi firmami, instytucjami, projektami. Wśród laureatów są właściciele największych przedsiębiorstw. Do kogo w tym roku trafi tytuł?

Dlaczego warto startować w plebiscycie Menadżer Województwa Lubuskiego, organizowanym przez "Gazetę Lubuską"? - Uczestnictwo dało nam wielką satysfakcję i naprawdę się opłaciło - mówią laureaci ubiegłorocznej edycji.

Przez kilka tygodni trwania plebiscytu prezentowaliśmy kandydatów w "Gazecie Lubuskiej" i na naszym portalu. Portal gazetalubuska.pl tylko w styczniu odwiedziło już ponad milion użytkowników. Taką promocję oferujemy uczestnikom plebiscytu!

Wielka gala finałowa już 5 kwietnia o godz. 13.00! Zapraszamy serdecznie wszystkich uczestników plebiscytu, prosimy już teraz zarezerwować sobie ten termin, przed nami ważne wydarzenie, podczas którego nie zabraknie ciekawych atrakcji. Zaproszenia już są wysyłane do Państwa.

Gościć się będziemy w Hotelu, Restauracji "Domu nad rzeką". Kompleks położony jest w Skwierzynie, w malowniczym parku nad samym brzegiem rzeki Warty.
Gości częstować będziemy:
Zupami: nadwarciańską i żurkiem staropolskim z jajkiem
Pieczoną wieprzowiną w śliwkowym sosie, stekiem z łososia z sosem kaparowym, grillowanymi polędwiczkami wieprzowymi, klasycznym devolay’em z masłem ziołowym
Młodymi ziemniaczkami z koprem, pieczonymi ziemniaczkami oraz kluskami gnocchi.
Sałatką grecką, szopską, sałatką wiosenną z dodatkiem filetów z pomarańczy i sosem ogrodowym, liśćmi szpinaku z makaronem grandine i suszonymi pomidorami
Do tego oczywiście bogaty wybór ciast i deserów, kawa, herbata i woda.

Menadżer Województwa. Głosowanie zakończone!
Menadżer Województwa. Głosowanie zakończone!

Jaki e nagrody

Zwycięzcy powiatów otrzymają w nagrodę wideowizytówki wykonane przez nas i wyemitowane na portalu. Dla zwycięzcy w województwie przygotujemy wideoprezentacje o wartości 4 tys. zł. Zwycięzców województwa będzie dwóch – jeden wskazany w głosowaniu, drugi przez kapitułę. W obu kategoriach na podium stanie także po dwóch wyróżnionych menadżerów w rankingu wojewódzkim. Na wszystkich czekają publikacje, dyplomy i zaproszenie na galę, z której przygotujemy relację, galerie zdjęć i filmy.

W kapitule zasiadają m.in.: Iwona Zielińska, redaktor naczelna Gazety Lubuskiej, Grzegorz Widenka, prezes Polska Press Grupa Oddział Zielona Góra, Elżbieta Anna Polak,marszałek województwa lubuskiego, Andrzej Iwanicki, podwójny laureat z ubiegłego roku, właściciel firmy A.Z. Iwaniccy w Gubinie, Zdzisław Haczek, wydawca Gazety Lubuskiej, prowadzący plebiscyt.

**[ZOBACZ RELACJĘ Z GALI 2016

(VIDEO i ZDJĘCIA)](https://gazetalubuska.pl/menadzer-roku-2015-nagrodzilismy-najlepszych-szefow-lubuskich-firm/ar/10145796 "ZOBACZ RELACJĘ Z GALI 2016<br>(VIDEO i ZDJĘCIA)")**

Mówią jurorzy:

Elżbieta Anna Polak, Marszałek Województwa Lubuskiego:
- Od kilku lat zasiadam w kapitule plebiscytu „Gazety Lubuskie”, więc wiem z doświadczenia, że wybór najlepszych menadżerów w regionie wcale nie będzie łatwy, gdyż wszyscy kandydaci są wyjątkowi: to naprawdę pełni pasji ludzie, godni naśladowania. Z wielką przyjemnością zachęcam Państwa do udziału w plebiscycie „Gazety Lubuskiej” – to nie tylko prezentacja sylwetek wybitnych liderów przedsiębiorczości w naszym regionie, którzy są wizytówkami swoich firm, ale także znakomita szansa na promocję zawodowych dokonań. A mamy się czym chwalić!
Jednym z priorytetów rozwoju województwa lubuskiego jest konkurencyjna i innowacyjna gospodarka, której filarem są przedsiębiorstwa. Naszą rolą jest tworzenie dobrych warunków do rozwoju gospodarczego. To właśnie przedsiębiorcom dedykowanych jest szereg działań realizowanych przez samorząd województwa. Chcemy, aby lubuskie firmy prężnie się rozwijały, dlatego też duża część środków Regionalnego Programu Operacyjnego Lubuskie 2020 przeznaczona jest właśnie na ten cel. Jego realizacji ma także służyć projekt misji gospodarczych, czyli pomoc w rozwoju firm na rynkach zagranicznych. Jednak sukces lubuskich przedsiębiorstw nie byłby możliwy bez sprawnego zarządzania, bez dobrych menadżerów – ludzi wyjątkowych: kompetentnych, profesjonalnych, wiarygodnych, uczciwych, rzetelnych, z jasną wizją, przewidywalnych i skutecznych.

Grzegorz Widenka, prezes Polska Press Oddział Zielona Góra:
- Chciałbym podkreślić, że ogromną korzyścią dla uczestników plebiscytu jest promocja ich dokonań, a także firm, instytucji, dla których pracują lub są właścicielami. Rozpoznawalność i wizerunek lidera przekłada się na firmę i jest bardzo istotny dla pracowników. Jako organizator oferujemy uczestnikom plebiscytu nasz zasięg internetowy i gazetowy. Warto skorzystać z portalu, który notuje około miliona unikalnych użytkowników miesięcznie.

Opinie laureatów z piątej edycji

Leszek Jarząbek, właściciel firmy Ekonbud-Fadom w Zielonej Górze:
- Bardzo pozytywna sprawa!

Ewa Kubiak, dyrektor Zespołu Szkół w Deszcznie:
- Duża satysfakcji i świetna promocja szkoły. Ten plebiscyt pokazał, jak mocno rodzice uczniów identyfikują się ze szkołą, z naszym działaniami. Promując szkołę w ten sposób, udało nam się pozyskać sponsorów. Same pozytywy!

Magdalena Szyszko-Graban, kierownik Centrum Integracji Społecznej w Dobiegniewie:
- To była promocja naszej działalności! Dzięki plebiscytowi zrobiło się o nas głośno. Wiele osób dowiedziało się, że w ogóle istniejemy, że dajemy radę coś zrobić dla osób wykluczonych społecznie. A prywatnie? Ogromna satysfakcja.

Andrzej Okuniewicz, prezes UKS Dąbrówka i Cargovia Kargowa:
- To była satysfakcja dla mnie, bo ponad 20 lat tu działam i na nagrody nie czekam. A tu dostałem dowód zaufania innych ludzi, gratulacje... Ktoś nagle docenił to, co się robi na co dzień. I dalej robię swoje, bo to pomaganie innym, uśmiech dziecka, są tu najważniejsze.

Joanna Szymańska, kierownik Powiatowego Ośrodka Wsparcia „Integracja” z Krosna Odrz., filii w Gubinie:
- Chce się bardziej chcieć! To pokazało, że moja praca ma sens. Że są ludzie, którzy widzą i doceniają cel moich działań - niesienie bezinteresownej pomocy drugiemu człowiekowi.

Partnerzy naszego Plebiscytu

Czytaj więcej o Partnerze Plebiscytu

Menadżer Województwa. Głosowanie zakończone!
Menadżer Województwa. Głosowanie zakończone!
Menadżer Województwa. Głosowanie zakończone!
Menadżer Województwa. Głosowanie zakończone!
Menadżer Województwa. Głosowanie zakończone!
Menadżer Województwa. Głosowanie zakończone!
Menadżer Województwa. Głosowanie zakończone!

REGULAMIN PLEBISCYTU

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska