9/13
Drybling, przyspieszenie, wykończenie. Brazylijczyk posiada...

Luquinhas (Legia Warszawa)

Drybling, przyspieszenie, wykończenie. Brazylijczyk posiada wszystkie niezbędne cechy dla kreatywnego pomocnika. Na tle zawodników Arki Gdynia prezentował się jak mag futbolu. W tym bardzo jednostronnym meczu strzelił gola.

W naszej jedenastce Luquinhas znalazł się po raz piąty w sezonie.

10/13
Przypieczętował awans drużyny do grupy mistrzowskiej. W...

Martin Pospisil (Jagiellonia Białystok)

Przypieczętował awans drużyny do grupy mistrzowskiej. W meczu z ŁKS-em Łódź strzelił gola z rzutu karnego - na 3:0. Z Piastem Gliwice jednak nie zagra, bo obejrzał ósmą kartkę w sezonie.

W naszej jedenastce Pospisil znalazł się po raz piąty w sezonie.

11/13
Nie miał litości dla obrońców Lechii Gdańsk. W ich formację...

Pelle van Amersfoort (Cracovia)

Nie miał litości dla obrońców Lechii Gdańsk. W ich formację wjeżdżał jak nóż w masło. Jeszcze przed przerwą strzelił gola, a po przerwie dołożył kolejnego, którym "zamknął" mecz.

W naszej jedenastce van Amersfoort znalazł się po raz trzeci w sezonie.

12/13
Mimo wygasającej umowy i tarć z zarządem w sprawie redukcji...

Robert Pich (Śląsk Wrocław)

Mimo wygasającej umowy i tarć z zarządem w sprawie redukcji pensji, na boisku prezentuje się tak samo przyzwoicie, jak przed przerwą. W Płocku pomógł odwrócić losy meczu z Wisłą. Strzelił gola, zaliczył asystę, a zespół powrócił na ligowe pudło.

W naszej jedenastce Pich znalazł się po raz drugi w sezonie.