1/15
Legia Warszawa przegrała w Gliwicach z Piastem 0:2. Dobrze...

Oceny piłkarzy Legii Warszawa po meczu z Piastem Gliwice

Legia Warszawa przegrała w Gliwicach z Piastem 0:2. Dobrze grającą obronę w końcu oszukali Piotr Parzyszek i Jorge Felix. Po 11 meczach wicemistrz Polski zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli Lotto Ekstraklasy. Zobacz, jak oceniliśmy piłkarzy Aleksandara Vukovicia.

2/15
Przy bramce bezradny. W innych sytuacjach spisał się bez...

Radosław Majecki - ocena 4 (skala 1-6)

Przy bramce bezradny. W innych sytuacjach spisał się bez zarzutu.

3/15
Po przerwie reprezentacyjnej nie zagra w meczu z Lechem...

Artur Jędrzejczyk - 4

Po przerwie reprezentacyjnej nie zagra w meczu z Lechem Poznań. W pierwszej połowie otrzymał słuszną żółtą kartkę za wślizg w rywala. Poza tym czujny w obronie, przeciwnikom niemal nie udawało się go minąć. Widoczny także w ofensywie, chyba najbardziej się do niej garnął. Stworzył najlepszą okazję do zdobycia bramki!