5/12
"Miedziowi" ostatnio wypadali słabo lub bardzo słabo. Mecz z...

Sasa Balić (Zagłębie Lubin)

"Miedziowi" ostatnio wypadali słabo lub bardzo słabo. Mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała odwrócili w ostatniej chwili. Spory udział miał w tym boczny obrońca, który zapisał asystę - swoją trzecią w sezonie.

W jedenastce kolejny znalazł się pierwszy raz w sezonie.

6/12
"Kuchy" gwarantuje walkę o srebrny medal. W meczu z Wisłą...

Michał Kucharczyk (Pogoń Szczecin)

"Kuchy" gwarantuje walkę o srebrny medal. W meczu z Wisłą Płock ustalił wynik na 2:0. Do siatki trafił po raz piąty w sezonie. Obok Alexandra Gorgonia to najlepszy indywidualny dorobek w drużynie.

W jedenastce kolejny znalazł się trzeci raz w sezonie.

7/12
Został ściągnięty w styczniu, ale u Dariusza Żurawia nie...

Nika Kwekweskiri (Lech Poznań)

Został ściągnięty w styczniu, ale u Dariusza Żurawia nie dostawał zbyt wielu minut. Tymczasowy trener Janusz Góra jako pierwszy wstawił go do jedenastki. I dziś nie żałuje decyzji, bo Gruzin na tle Legii Warszawa wyglądał więcej niż przyzwoicie. Przed pomocnikiem sześć kluczowych meczów, od których zależy czy umowa zostanie przedłużona o dwa lata.

8/12
Przed meczem ciepło wypowiedział się o nim Michał Probierz....

Taras Romanczuk (Jagiellonia Białystok)

Przed meczem ciepło wypowiedział się o nim Michał Probierz. Te słowa nie okazały się kurtuazyjne, bo pomocnik na boisku potwierdził swoją jakość i wagę dla drużyny. To jego gol - jeszcze z pierwszej połowy - zadecydował o pokonaniu Cracovii.

W jedenastce kolejny znalazł się drugi raz w sezonie.