Piłka ręczna. UKS Trójka Nowa Sól podejmowała lidera tabeli SPR Gorzyce Wielkie. Zobacz zdjęcia

Edward Gurban
W meczu II ligi piłki ręcznej UKS Trójka Nowa Sól podejmowała lidera tabeli SPR Gorzyce Wielkie. Zespół gości oparty na zawodnikach mających za sobą grę w wyższych ligach do 40 minuty stanowił równorzędnego przeciwnika dla gospodarzy, którzy nawet prowadzili dwoma bramkami w 36'.  Świetnie bronił, Mateusz Rapiejko, a w ataku szalał Marcin Hajnysz. Kilka prostych błędów w ofensywie, w kontrataku  skrzętnie wykorzystali doświadczeni rywale i wyszli na prowadzenie, a następnie systematycznie je powiększali.  UKS Trójka Nowa Sól – SPR Gorzyce Wielkie 23:30 (12:14). Bramki dla UKS: Hajnysz 7, Kowalski 5, Wysocki 3, Biazik, Florczak po 2, Orliński, Krępa, Lisiewicz, Jaskólka po 1.  Zobacz nasz Magazyn Informacyjny:
W meczu II ligi piłki ręcznej UKS Trójka Nowa Sól podejmowała lidera tabeli SPR Gorzyce Wielkie. Zespół gości oparty na zawodnikach mających za sobą grę w wyższych ligach do 40 minuty stanowił równorzędnego przeciwnika dla gospodarzy, którzy nawet prowadzili dwoma bramkami w 36'. Świetnie bronił, Mateusz Rapiejko, a w ataku szalał Marcin Hajnysz. Kilka prostych błędów w ofensywie, w kontrataku skrzętnie wykorzystali doświadczeni rywale i wyszli na prowadzenie, a następnie systematycznie je powiększali. UKS Trójka Nowa Sól – SPR Gorzyce Wielkie 23:30 (12:14). Bramki dla UKS: Hajnysz 7, Kowalski 5, Wysocki 3, Biazik, Florczak po 2, Orliński, Krępa, Lisiewicz, Jaskólka po 1. Zobacz nasz Magazyn Informacyjny: Edward Gurban
W meczu II ligi piłki ręcznej UKS Trójka Nowa Sól podejmowała lidera tabeli SPR Gorzyce Wielkie.