Piłkarze ręczni Stali Gorzów zakończyli cykl sparingów. Teraz już tylko liga

Krzysztof Nowicki będzie bronił bramki Stali Gorzów w sezonie 2023/2024.
Krzysztof Nowicki będzie bronił bramki Stali Gorzów w sezonie 2023/2024. Robert Gorbat
Dobiega końca między sezonowa przerwa w Lidze Centralnej szczypiornistów. Stal Gorzów, jedyny lubuski przedstawiciel w tej klasie rozgrywkowej właśnie zakończył towarzyskie gry.

Szczypiorniści Stali Gorzów rozegrali we własnej hali w środowy (30 sierpnia) wieczór ostatni sparing przed inauguracją mistrzowskich zmagań. Pokonali w nim I-ligowego Energetyka Gryfino 47:30 (grano dwa razy 35 minut).

Łącznie gorzowianie mają za sobą 9 towarzyskich meczów, z których 6 wygrali, 1 zremisowali, a 2 przegrali. W pierwszym pojedynku o punkty żółto-niebiescy zmierzą się 9 września z Zagłębiem Handball Team w Sosnowcu.