MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Rajd Baja Inter Cars na lotnisku i poligonie [ZDJĘCIA]

Małgorzata Trzcionkowska
Małgorzata Trzcionkowska
Auta terenowe, motocykle, quady można podziwiać na rajdzie Baja Inter Cars w ten weekend od 24 do 25 października w Szprotawie i okolicach.Baja Inter Cars to rajd zamykający tegoroczny sezon cross country - nie tylko w Polsce, lecz także w Europie. Zaczął się piątkowym prologiem na lotnisku w Szprotawie (6,37 km). W sobotę zawodnicy dwukrotnie pokonali odcinek Karliki (73,9 km) oraz odcinek specjalny Szprotawa – lotnisko (20,57 km). Na niedzielę przewidziano próbę Łozy (63 km), którą również trzeba będzie pokonać dwa razy. W mistrzostwach Polski możemy spodziewać się pojedynku trzech ekip: na czele klasyfikacji znajdują się aktualni mistrzowie Polski: Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz. Szanse na zwycięstwo mają również Piotr Białkowski z Wiechlic i Bartosz Momot.To szósta i ostatnia eliminacja cykli: Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych, Rajdowego Pucharu Polski Samochodów Terenowych – dla kierowców bez licencji rajdowej i Pucharu Polski w Rajdach Baja. To również ósma (ostatnia) eliminacja rozgrywek FIA Strefy Europy Centralnej w Rajdach Terenowych oraz czwarta (ostatnia) runda Mistrzostw Republiki Czeskiej w Rajdach Terenowych.
Auta terenowe, motocykle, quady można podziwiać na rajdzie Baja Inter Cars w ten weekend od 24 do 25 października w Szprotawie i okolicach.Baja Inter Cars to rajd zamykający tegoroczny sezon cross country - nie tylko w Polsce, lecz także w Europie. Zaczął się piątkowym prologiem na lotnisku w Szprotawie (6,37 km). W sobotę zawodnicy dwukrotnie pokonali odcinek Karliki (73,9 km) oraz odcinek specjalny Szprotawa – lotnisko (20,57 km). Na niedzielę przewidziano próbę Łozy (63 km), którą również trzeba będzie pokonać dwa razy. W mistrzostwach Polski możemy spodziewać się pojedynku trzech ekip: na czele klasyfikacji znajdują się aktualni mistrzowie Polski: Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz. Szanse na zwycięstwo mają również Piotr Białkowski z Wiechlic i Bartosz Momot.To szósta i ostatnia eliminacja cykli: Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych, Rajdowego Pucharu Polski Samochodów Terenowych – dla kierowców bez licencji rajdowej i Pucharu Polski w Rajdach Baja. To również ósma (ostatnia) eliminacja rozgrywek FIA Strefy Europy Centralnej w Rajdach Terenowych oraz czwarta (ostatnia) runda Mistrzostw Republiki Czeskiej w Rajdach Terenowych. Małgorzata Trzcionkowska
Auta terenowe, motocykle, quady można podziwiać na rajdzie Baja Inter Cars w ten weekend od 24 do 25 października w Szprotawie i okolicach. Baja Inter Cars to rajd zamykający tegoroczny sezon cross country - nie tylko w Polsce, lecz także w Europie. Zaczął się piątkowym prologiem na lotnisku w Szprotawie (6,37 km). W sobotę zawodnicy dwukrotnie pokonali odcinek Karliki (73,9 km) oraz odcinek specjalny Szprotawa – lotnisko (20,57 km). Na niedzielę przewidziano próbę Łozy (63 km), którą również trzeba będzie pokonać dwa razy. W mistrzostwach Polski możemy spodziewać się pojedynku trzech ekip: na czele klasyfikacji znajdują się aktualni mistrzowie Polski: Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz. Szanse na zwycięstwo mają również Piotr Białkowski z Wiechlic i Bartosz Momot. To szósta i ostatnia eliminacja cykli: Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych, Rajdowego Pucharu Polski Samochodów Terenowych – dla kierowców bez licencji rajdowej i Pucharu Polski w Rajdach Baja. To również ósma (ostatnia) eliminacja rozgrywek FIA Strefy Europy Centralnej w Rajdach Terenowych oraz czwarta (ostatnia) runda Mistrzostw Republiki Czeskiej w Rajdach Terenowych.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska