Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Razowiec wart grzechu

Redakcja
- Proces produkcji naszego chleba razowego trwa trzy doby, nic nie jest przyspieszane, nie dodajemy żadnych ulepszaczy czy barwników - zapewnia dyrektor ds. produkcji Mirosław Kamieniczny
- Proces produkcji naszego chleba razowego trwa trzy doby, nic nie jest przyspieszane, nie dodajemy żadnych ulepszaczy czy barwników - zapewnia dyrektor ds. produkcji Mirosław Kamieniczny fot. Aleksander Majdański
Do uczestników konkursu "Nasze Dobre" dołączyła spółka Chlebek w Gorzowie Wlkp.

O KONKURSIE

O KONKURSIE

Codziennie publikujemy wizytówki firm, które już zgłosiły się do naszego konkursu "Nasze Dobre". Zorganizowaliśmy go po to, aby pomóc w promocji produktów i usług regionalnych przedsiębiorstw. Mogą wygrać certyfikat jakości i 10 tys. zł do wykorzystania w reklamie w "GL". Serdecznie zapraszamy!

Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy do 17 października. Potem oceną produktów i zgłoszeń zajmie się kapituła. Szczegóły dotyczące zgłoszenia do konkursu, regulaminu na www.gazetalubuska.pl/naszedobre oraz u Małgorzaty Taborskiej, kierownika zespołu handlowego w "GL", nr tel. 068 324 88 60.

- Chcemy pokazać klientom zalety naszego chleba razowego - mówi Barbara Schroeder, prezes firmy.

Od 17 lat spółka karmi codziennie gorzowian i mieszkańców byłego woj. gorzowskiego swoim chlebem. W ofercie ma kilkadziesiąt gatunków, ale zawsze stara się, aby wyróżnić się od konkurencji.

- Naszą główną dewizą jest to, żeby pieczywo było bogate w mikroelementy, białko, witaminy i inne naturalne związki odżywcze, służące zdrowiu człowieka - opowiada Schroeder. - Takie m.in. są nasze chleby z ziarnami słonecznika czy sezamu, chleb orkiszowy, a także chleb owsiany, do którego wróciliśmy po przerwie w produkcji. Sklepy są jednak bardzo tradycyjne w wyborze oferowanego pieczywa i nieufnie podchodzą do nowości.

Do konkursu "Nasze Dobre" spółka postanowiła zgłosić chleb żytni razowy. - Pieczemy go z mąki razowej gruboziarnistej. Wykorzystujemy wszystkie najcenniejsze składniki ziarna, jak cynk, selen, magnez. Dzięki temu nasz chleb zachowuje pełną wartość odżywczą - zachwala pani prezes.

(sc)

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska