Rogerek Cup. W Gorzowie rywalizowali najmłodsi tenisiści

Cezary Konarski
Najmłodsi tenisiści rywalizowali w Gorzowie w turnieju Rogerek Cup 3.
Najmłodsi tenisiści rywalizowali w Gorzowie w turnieju Rogerek Cup 3. Szkoła Tenisa Roberta Godlewskiego
Na kortach gorzowskiej Szkoły Tenisa Roberta Godlewskiego rozegrano turniej Rogerek Cup 3. Na starcie stanęło 40 najmłodszych pasjonatów tenisa.

Rywalizowano w trzech grupach wiekowych. W zmaganiach Grupy Czerwonej w finale spotkali się zawodnicy Parku Tenisowego Olimpia Poznań, Kornel Kałużny pokonał Jakuba Staszczuka. W Grupie Pomarańczowej triumfował kolejny z reprezentantów Olimpii Ignacy Wilczyński, który w decydującej grze wygrał z Karoliną Mazgajską (AZS Poznań). W Grupie Zielonej: Igor Bartnik (KKS Włókniarz 1925 Kalisz) pokonał reprezentanta GKT Nafta Zielona Góra Witolda Skrobanię.

Następny turniej – Rogerek Cup 4 – rozegrany zostanie 11 lipca również na gorzowskich kortach przy ul. Baczewskiego. Wcześniej, bo już od 29 czerwca Szkoły Tenisa Roberta Godlewskiego organizuje pierwszy turnus tygodniowych półkolonii na sportowo. Kolejne rozpoczną się 6, 13 i 20 lipca. Szczegóły i zapisy pod nr. tel. 791 840 302.

Martyna Kubka na kortach Wimbledonu

Martyna Kubka: zielonogórska tenisistka na kortach Wimbledon...

Rosjanki wygrały w Zielonej Górze turniej Pucharu Federacji. Reprezentacja Polski zajęła trzecie miejsce.

Tenisistki z Rosji wygrały w Zielonej Górze turniej Pucharu ...