5/15
Drugie miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata w...

MARZEC 2017

Drugie miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata w skokach zajął Kamil Stoch (na zdjęciu). Do tego uplasował się na trzeciej lokacie w lotach, a Polska triumfowała w Pucharze Narodów.

Reprezentanci Polski świetnie spisali się podczas Halowych Mistrzostw Europy w lekkoatletyce. Biało-czerwoni okazali się najlepsi w klasyfikacji medalowej. Ze złotego krążka cieszyli się Adam Kszczot, Marcin Lewandowski, męska sztafeta 4x400 metrów, Sylwester Bednarek, Piotr Lisek, Konrad Bukowiecki i żeńska sztafeta 4x400 metrów. Srebro przywieźli Rafał Omelko, a brąz Paweł Wojciechowski, Ewa Swoboda, Justyna Święty i Sofia Ennaoui.

Po dramatycznej, pięciomeczowej batalii koszykarki InvestInTheWest AZS AJP Gorzów odpadły z walki o mistrzostwo Polski. W ćwierćfinale uległy CCC Polkowice.

6/15
Zielonogórzanka Joanna Łochowska została mistrzynią Europy w...

KWIECIEŃ 2017

Zielonogórzanka Joanna Łochowska została mistrzynią Europy w podnoszeniu ciężarów w kategorii 53 kg. Była najlepsza w rwaniu i podrzucie.

Najbardziej utytułowany polski żużlowiec Tomasz Gollob (na zdjęciu) uległ poważnemu wypadkowi na motocrossie.

Siatkarze ZAKSY Kędzierzyn-Koźle zostali mistrzami Polski. W finale pokonali PGE Skrę Bełchatów.

Chemik Police sięgnął po złoto mistrzostw Polski w siatkówce kobiet. W finale drużyna prowadzona przez gorzowskiego trenera Jakuba Głuszaka wygrała z Grot Budowlanymi Łódź.

7/15
Zbigniew Schodowski wywalczył srebrny medal mistrzostw...

MAJ 2017

Zbigniew Schodowski wywalczył srebrny medal mistrzostw Europy w czwórce. Siatkarze Olimpii Sulęcin dość niespodziewanie awansowali do pierwszej ligi. W niej jednak idzie im już znacznie gorzej.

Piłkarze Arki Gdynia dość niespodziewanie pokonali 2:1 Lecha Poznań w finale Pucharu Polski.

Manchester United pokonał Ajax Amsterdam 2:0 w finale piłkarskiej Ligi Europejskiej.

Szczypiorniści Vive Tauron Kielce po raz 14. w historii zostali mistrzami Polski. W finale pokonali Orlen Wisłę Płock.

Ślęza Wrocław okazała się najlepszą kobiecą drużyną w polskiej koszykówce. W finale ekipa z Dolnego Śląska pokonała Wisłę Can-Pack Kraków.

Szczypiornistki Vistalu Gdynia sięgnęły po mistrzostwo Polski. W decydujących starciach pokonały Metraco Zagłębie Lubin.

Podczas Grand Prix Łotwy na żużlu wszystkie trzy miejsca na podium zajęli Polacy. Piotr Pawlicki, Patryk Dudek (na zdjęciu) i Maciej Janowski. Był to historyczny turniej dla naszych żużlowców.

8/15
Koszykarze Stelmetu BC Zielona Góra (na zdjęciu) zostali...

CZERWIEC 2017

Koszykarze Stelmetu BC Zielona Góra (na zdjęciu) zostali mistrzami Polski w koszykówce. W finale pokonali Polski Cukier Toruń 4:1. To ich trzeci z rzędu, a czwarty w historii tytuł.

Real Madryt pokonał Juventus Turyn w finale Ligi Mistrzów. „Królewscy” jako pierwszy klub w historii triumfowali dwa lata z rzędu.

Tenisiści stołowi Warty Kostrzyn awansowali do superligi. W decydujących spotkaniach dwukrotnie pokonali GMKS Strzelec -Pegaz Frysztak.

Gorzowianin Kacper Piorun zdobył brązowy medal w drużynowych mistrzostwach świata w szachach.

Legia Warszawa została piłkarskim mistrzem Polski. To 12. tytuł w historii klubu.

WsteczDalej

Historyczna ulica w Gorzowie będzie pełniła funkcję deptaka

Szczęśliwy finał poszukiwań 29-latka ze Szprotawy. Sprawdzono ponad 400 ha lasów