Rusza 3. edycja Hell's Kitchen - Piekielna kuchnia! (sprawdź...

  Rusza 3. edycja Hell's Kitchen - Piekielna kuchnia! (sprawdź gdzie oglądać na żywo)

  (m. korn), źródło: TV Polsat

  Gazeta Lubuska

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  3. edycja Hell's Kitchen rozpocznie się 10 marca 2015 roku. Sprawdź gdzie oglądać na żywo.

  3. edycja Hell's Kitchen rozpocznie się 10 marca 2015 roku. Sprawdź gdzie oglądać na żywo. ©PIOTR SMOLINSKI / POLSKAPRESSE

  W 3. edycji Piekielnej Kuchni zobaczymy czternastu nowych uczestników, którzy swoje talenty będą odkrywać pod wodzą surowego i nieszczędzącego słów krytyki, mistrza polskiej gastronomii, Wojciecha Modesta Amaro.
  3. edycja Hell's Kitchen rozpocznie się 10 marca 2015 roku. Sprawdź gdzie oglądać na żywo.

  3. edycja Hell's Kitchen rozpocznie się 10 marca 2015 roku. Sprawdź gdzie oglądać na żywo. ©PIOTR SMOLINSKI / POLSKAPRESSE

  Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia jest najgłośniejszym i jednocześnie najchętniej komentowanym w środowisku kulinarnym reality show w kraju. Czternastu zupełnie nowych gladiatorów, stanie do zespołowej walki między sobą na kulinarnej arenie.

  To będzie najgorętsze widowisko tej wiosny.
  Po raz pierwszy w historii Piekielnej Kuchni do walki o wygraną staną celebryci. Zwiastun zdradza, że w Hell's Kitchen pojawi się m.in. Zygmunt Chajzer oraz Bilguun Ariubaatar. Pytanie tylko czy sprostają oni wysokim wymaganiom szefa Amaro?

  3. edycja Hell's Kitchen, rozpocznie się 10 marca. Czternastu uczestników odizolowanych od świata na blisko 10 tygodni, zamieszka w apartamencie pełnym kamer i będzie pracować w Piekielnej Kuchni, gdzie główną nagrodą jest 100 tys. zł oraz praca w Atelier Wojciecha Modesta Amaro.

  Zacięta rywalizacja, mnóstwo stresu, piekielna adrenalina, niepewność, chęć wygranej oraz przenikliwy wzrok szefa Amaro, uzupełniany srogimi ocenami, niejednokrotnie sprawi, że wśród uczestników będą rodziły się konflikty. Z poprzednich edycji wiemy, że kucharze nie cofną się przed niczym, aby osiągnąć swój cel, którym jest zwycięstwo.

  Wojciech Modest Amaro znany jest ze swojego twardego podejścia do uczestników programu. To najprawdopodobniej jeden z najbardziej wymagających szefów kuchni na świecie. Krytyką, surowością czy elementem zaskoczenia nie ustępuje znanemu Gordonowi Ramseyowi. Jedno jest pewne. W Piekielnej Kuchni nie będzie miejsca na jakiekolwiek pomyłki, bądź chwile zawahania. Każde, nawet najmniejsze przewinienie, może stać się powodem do wyrzucenia z programu!

  Warto zaznaczyć również, że wraz z nową edycją w restauracji Hell's Kitchen, znajdzie się nowe gwiazdorskie menu sygnowane nazwiskiem szefa Modesta Amaro - jedynego posiadacza prestiżowej gwiazdki Michelin w Polsce.

  Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia gdzie oglądać na żywo

  Pierwszy docinek 3. sezonu Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia można będzie obejrzeć we wtorek, 10 marca o godz. 20.05 na Polsacie oraz w telewizji internetowej Ipla.

  Przeczytaj też: "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" - rusza trzecia edycja. Zielonogórzanin na parkiecie


  Nieruchomości z Twojego regionu

  Czytaj treści premium w Gazecie Lubuskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GazetaLubuska.pl poleca:

  Wideo