Soczi 2014: program dzienny startów Polaków

Redakcja
archiwum/nowiny24.pl
Udostępnij:
Zimowe igrzyska w Soczi potrwają od 7 do 23 lutego.

Biathlon

8 lutego - 15.30 (18.30) 10 km sprint, M - Grzegorz Guzik, Rafał Lepel, Krzysztof Pływaczyk,
Łukasz Słonina, Łukasz Szczurek

9 lutego - 15.30 (18.30) 7,5 km sprint, K - Paulina Bobak, Magdalena Gwizdoń, Monika Hojnisz,
Weronika Nowakowska-Ziemniak, Krystyna Pałka

10 lutego - 16.00 (19.00) 12,5 km na dochodzenie, M - Grzegorz Guzik, Rafał Lepel, Krzysztof
Pływaczyk, Łukasz Słonina, Łukasz Szczurek

11 lutego - 16.00 (19.00) 10 km na dochodzenie, K - Paulina Bobak, Magdalena Gwizdoń, Monika
Hojnisz, Weronika Nowakowska-Ziemniak, Krystyna Pałka

21 lutego - 15.30 (18.30) sztafeta 4x6 km, K - Paulina Bobak, Magdalena Gwizdoń, Monika Hojnisz,
Weronika Nowakowska-Ziemniak, Krystyna Pałka

22 lutego - 15.30 (18.30) sztafeta 4x7,5 km, M - Grzegorz Guzik, Rafał Lepel, Krzysztof
Pływaczyk, Łukasz Słonina, Łukasz Szczurek

Biegi narciarskie

8 lutego - 11.00 (14.00) bieg łączony 2x7,5 km (tech. klasyczna i łyżwowa), K - Justyna
Kowalczyk, Kornelia Kubińska, Paulina Maciuszek

9 lutego - 11.00 (14.00) bieg łączony 2x15 km (tech. klasyczna i łyżwowa), M - Maciej Kreczmer,
Jan Antolec, Paweł Klisz

11 lutego - 13.00 (16.00) sprint (techniką dowolną), K, M - Sylwia Jaśkowiec, Agnieszka
Szymańczak, Sebastian Gazurek, Maciej Kreczmer, Maciej Staręga, Jan Antolec

13 lutego - 11.00 (14.00) 10 km (tech. klasyczna), K - Justyna Kowalczyk, Agnieszka Szymańczak,
Kornelia Kubińska, Paulina Maciuszek

14 lutego - 11.00 (14.00) 15 km (tech. klasyczna), M - Sebastian Gazurek, Maciej Kreczmer, Maciej
Staręga, Jan Antolec, Paweł Klisz

15 lutego - 11.00 (14.00) sztafeta 4x5 km, K - Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec, Kornelia
Kubińska, Paulina Maciuszek, Agnieszka Szymańczak

16 lutego - 11.00 (14.00) sztafeta 4x10 km, M - Maciej Kreczmer, Maciej Staręga, Jan Antolec,
Paweł Klisz

19 lutego - 12.45 (15.45) sprint drużynowy (tech. klasyczna) - K, M - Justyna Kowalczyk, Sylwia
Jaśkowiec, Kornelia Kubińska, Agnieszka Szymańczak; Maciej Kreczmer, Maciej Staręga, Jan Antolec,
Sebastian Gazurek

22 lutego - 10.30 (13.30) 30 km ze startu wspólnego (tech. dowolna), K - Justyna Kowalczyk,
Sylwia Jaśkowiec, Kornelia Kubińska, Paulina Maciuszek

23 lutego - 08.00 (11.00) 50 km ze startu wspólnego (tech. dowolna), M - Maciej Kreczmer, Jan
Antolec, Paweł Klisz

Bobsleje

16 lutego - 17.15 (20.15) dwójki - 1./2. ślizg, M - Dawid Kupczyk, Paweł Mróz, Marcin Niewiara,
Daniel Zalewski

17 lutego - 15.30 (18.30) dwójki - 3./4. ślizg, M - Dawid Kupczyk, Paweł Mróz, Marcin Niewiara,
Daniel Zalewski

22 lutego - 17.30 (20.30) czwórki - 1./2. ślizg, M - Dawid Kupczyk, Paweł Mróz, Marcin Niewiara,
Daniel Zalewski, (rezerwowy Michał Kasperowicz)

23 lutego - 10.30 (13.30) czwórki - 3./4. ślizg, M - Dawid Kupczyk, Paweł Mróz, Marcin Niewiara,
Daniel Zalewski (rezerwowy Michał Kasperowicz)

Łyżwiarstwo szybkie

8 lutego - 12.30 (15.30) 5000 m, M - Sebastian Druszkiewicz, Jan Szymański

9 lutego - 12.30 (15.30) 3000 m, K - Katarzyna Bachleda-Curuś, Natalia Czerwonka, Luiza
Złotkowska

10 lutego - 14.00 (17.00) 500 m, M - Artur Nogal, Artur Waś

12 lutego - 15.00 (18.00) 1000 m, M - Zbigniew Bródka, Konrad Niedźwiedzki

13 lutego - 15.00 (18.00) 1000 m, K - Katarzyna Bachleda-Curuś, Natalia Czerwonka, Luiza
Złotkowska

15 lutego - 14.30 (17.30) 1500 m, M - Zbigniew Bródka, Konrad Niedźwiedzki, Jan Szymański

16 lutego - 15.00 (18.00) 1500 m, K - Katarzyna Bachleda-Curuś, Natalia Czerwonka, Luiza
Złotkowska

19 lutego - 14.30 (17.30) 5000 m, K - Katarzyna Woźniak

21 lutego - 14.30 (17.30) wyścig drużynowy - kwalifikacje, K, M - Katarzyna Bachleda-Curuś,
Natalia Czerwonka, Luiza Złotkowska, Katarzyna Woźniak; Zbigniew Bródka, Sebastian Druszkiewicz,
Konrad Niedźwiedzki, Jan Szymański

22 lutego - 14.30 (17.30) wyścig drużynowy - K, M - ew. Katarzyna Bachleda-Curuś, Natalia
Czerwonka, Luiza Złotkowska, Katarzyna Woźniak; Zbigniew Bródka, Sebastian Druszkiewicz, Konrad
Niedźwiedzki, Jan Szymański

Narciarstwo alpejskie

9 lutego - 08.00 (11.00) zjazd, M - Maciej Bydliński

10 lutego - superkombinacja, K - Karolina Chrapek
- 08.00 (11.00) zjazd
- 12.00 (15.00) slalom

12 lutego - 08.00 (11.00) zjazd, K - Karolina Chrapek

14 lutego - superkombinacja, M - Maciej Bydliński
- 08.00 (11.00) zjazd
- 12.30 (15.30) slalom

15 lutego - 08.00 (11.00) supergigant, K - Karolina Chrapek, Maryna Gąsienica-Daniel

16 lutego - 08.00 (11.00) supergigant, M - Maciej Bydliński

18 lutego - slalom gigant, K - Karolina Chrapek, Maryna Gąsienica-Daniel
- 08.00 (11.00) 1. przejazd
- 11.30 (14.30) 2. przejazd

19 lutego - slalom gigant, M - Maciej Bydliński
- 08.00 (11.00) 1. przejazd
- 11.30 (14.30) 2. przejazd

21 lutego - slalom, K - Karolina Chrapek, Maryna Gąsienica-Daniel, Aleksandra Kluś
- 13.45 (16.45) 1. przejazd
- 17.15 (20.15) 2. przejazd

22 lutego - slalom, M - Maciej Bydliński, Mateusz Garniewicz, Michał Jasiczek
- 13.45 (16.45) 1. przejazd
- 17.15 (20.15) 2. przejazd

Kombinacja norweska

12 lutego - średnia skocznia/bieg 10 km - Adam Cieślar
- 10.30 (13.30) skoki
- 13.30 (16.30) bieg
18 lutego - duża skocznia/bieg 10 km - Adam Cieślar
- 10.30 (13.30) skoki
- 13.00 (16.00) bieg

Narciarstwo dowolne

21 lutego - 08.45 (11.45) skicross, K - kwalifikacje - Karolina Riemen-Żerebecka
- 10.30 (13.30) skicross, K - finał - ew. Karolina Riemen-Żerebecka

Saneczkarstwo

8 lutego - 15.30 (18.30) jedynki - 1./2. ślizg, M - Maciej Kurowski

9 lutego - 15.30 (18.30) jedynki - 3./4. ślizg, M - Maciej Kurowski

10 lutego - 15.30 (18.30) jedynki - 1./2. ślizg, K - Ewa Kuls, Natalia Wojtuściszyn

11 lutego - 15.30 (18.30) jedynki - 3./4. ślizg, K - Ewa Kuls, Natalia Wojtuściszyn

12 lutego - 15.15 (18.15) dwójki - 1./2. ślizg - M - Karol Mikrut, Patryk Poręba

13 lutego - 17.15 (20.15) sztafeta mieszana - Ewa Kuls, Natalia Wojtuściszyn, Maciej Kurowski,
Karol Mikrut, Patryk Poręba

Short track

15 lutego - 11.00 (14.00) 1500 m, K - finał - Patrycja Maliszewska
18 lutego - 10.30 (13.30) 1000 m, K - eliminacje - Patrycja Maliszewska
21 lutego - 17.30 (20.30) 1000 m, K - finał - ew. Patrycja Maliszewska

Skoki narciarskie

8 lutego - 17.30 (20.30) średnia skocznia, M - kwalifikacje - Maciej Kot, Dawid Kubacki, Kamil
Stoch, Jan Ziobro, Piotr Żyła

9 lutego - 18.30 (21.30) średnia skocznia, M - ew. Maciej Kot, Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Jan
Ziobro, Piotr Żyła

14 lutego - 18.30 (21.30) duża skocznia, M - kwalifikacje - Maciej Kot, Dawid Kubacki, Kamil
Stoch, Jan Ziobro, Piotr Żyła

15 lutego - 18.30 (21.30) duża skocznia, M - ew. Maciej Kot, Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Jan
Ziobro, Piotr Żyła

17 lutego - 18.15 (21.15) drużynowo, duża skocznia, M - Maciej Kot, Dawid Kubacki, Kamil Stoch,
Jan Ziobro, Piotr Żyła

Snowboard

11 lutego - 11.00 (14.00) halfpipe, M - kwalifikacje - Michał Ligocki
- 18.30 (21.30) halfpipe, M - finał - ew. Michał Ligocki

12 lutego - 11.00 (14.00) halfpipe, K - kwalifikacje - Joanna Zając
- 18.30 (21.30) halfpipe, K - finał - ew. Joanna Zając

17 lutego - 08.00 (11.00) snowboard cross, M - kwalifikacje - Maciej Jodko, Michał Ligocki
- 10.30 (13.30) snowboard cross, M - finał - ew. Maciej Jodko, Michał Ligocki

19 lutego - 06.15 (09.15) slalom gigant równoległy, K - kwalifikacje - Aleksandra Król,
Karolina Sztofisz
- 10.00 (13.00) slalom gigant równoległy - K - finał - ew. Aleksandra Król, Karolina
Sztofisz

22 lutego - 06.15 (09.15) slalom równoległy, K - kwalifikacje - Aleksandra Król, Karolina
Sztofisz
- 10.15 (13.15) slalom równoległy, K - finał - ew. Aleksandra Król, Karolina Sztofisz

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie