Stal Girls poniosły piłkarzy ręcznych do pierwszego zwycięstwa w Arenie Gorzów

Jarosław Miłkowski
Stal Girls dopingują nie tylko piłkarzy ręcznych, ale też żużlowców.
Stal Girls dopingują nie tylko piłkarzy ręcznych, ale też żużlowców. Jarosław Miłkowski
Przy takim dopingu Stalowych Dziewczyn – i to jeszcze w Dzień Kobiet! - rezultat meczu Ligi Centralnej w Arenie Gorzów nie mógł być inny. Stal Gorzów pokonała MKS Wieluń.

To był piąty mecz Budimeksu Stali Gorzów w Arenie Gorzów. I pierwszy zwycięski w nowej hali! W piątkowy wieczór 8 marca szczypiorniści żółto-niebieskich podejmowali drużynę MKS-u Wieluń. Choć w pierwszej połowie mecz nie układał się zbytnio po myśli gospodarzy, bo do przerwy był remis 12:12, to w drugiej części spotkania gorzowianie byli już wyraźnie lepsi i ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem gorzowian 32:22.

Gorzowscy szczypiorniści mogli liczyć na doping nie tylko swoich kibiców, ale też Stal Girls. Stalowe Dziewczyny co sił dopingowały żółto-niebieskich. Jak bardzo? Zobaczcie w naszej galerii.