TOP 15 najlepszych restauracji w Lubuskiem. Gdzie warto się wybrać, by dobrze zjeść i spędzić czas w miłym klimacie? Sprawdźcie!

TOP 15 najlepszych restauracji w Lubuskiem

Pogoda za oknami nas nie rozpieszcza. Nadeszła prawdziwa jesień - deszcz, chłód i zachmurzone niebo sprawiają, że mamy ochotę zostać w domu lub... wybrać się o dobrej restauracji, by spędzić czas z najbliższymi lub przyjaciółmi. Często jednak nie możemy się zdecydować: którą wybrać? Bowiem z roku na rok lista powiększa się o co najmniej kilkanaście pozycji.

Postanowiliśmy więc wymienić Wam najlepsze restauracje w województwie lubuskim według portalu TripAdvisor. Przejdźcie do galerii i zobaczcie, gdzie warto się wybrać, by dobrze zjeść!

TOP 15 najlepszych restauracji w Lubuskiem:
Zobacz galerię

TripAdvisor Lubuskie

TripAdvisor® to jedna z największych na świecie strona turystyczna. Znajdziemy na niej ponad 500 milionów recenzji i opinii na temat hotelów, linii lotniczych, atrakcji i restauracji. W bazie znajduje się ponad 7 mln firm. Użytkownicy strony TripAdvisor® nie tylko dzielą się swoimi spostrzeżeniami, ale także wystawiają oceny. Dzięki temu na stronie pojawiają się różnego rodzaju rankingi.

WIDEO: Restauracje tylko dla zaszczepionych? Warszawski restaurator wprowadził ograniczenia

Źródło: x-news / Dzień Dobry TVN