MKTG SR - pasek na kartach artykułów

We wtorek, 5 maja znów będzie otwarty urząd miejski w Nowej Soli dla mieszkańców. Można będzie przyjść i osobiście załatwić sprawę

Eliza Gniewek-Juszczak
Eliza Gniewek-Juszczak
Od wtorku, 5 maja znów będzie można spotkać się z pracownikami urzędu miejskiego. Proszą jednak, aby były to naprawdę pilne sprawy. Nadal przyjmowane są wnioski do skrzynki podawczej.
Od wtorku, 5 maja znów będzie można spotkać się z pracownikami urzędu miejskiego. Proszą jednak, aby były to naprawdę pilne sprawy. Nadal przyjmowane są wnioski do skrzynki podawczej. Eliza Gniewek-Juszczak
Urząd miejski w Nowej Soli w ostatnich tygodniach ze względu na epidemię koronawirusa był nieczynny dla mieszkanców. W skrzynce podawczej można było zostawić dokumenty i kontaktować się telefonicznie. Od wtorku sytuacja się zmieni, ale trzeba będzie zachować zasady bezpieczeństwa.

- Ze względu na bezpieczeństwo prosimy, aby odwiedzać nasz urząd tylko wtedy, kiedy jest to niezbędne. Wchodząc na teren urzędu prosimy o zastosowanie środków ochrony osłaniających nos i usta - przestrzega urząd w najnowszym komunikacie.

Urząd miejski w Nowej Soli. Kiedy otwarty? Na jakich warunkach

Urząd będzie czynny w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki, w godz. 7.30-15.30, a w środy, w godz. 9.00-17.00. Znów każdy mieszkaniec będzie mógł wejść i spotkać się z pracownikiem urzędu, ale zachowując określone zasady bezpieczeństwa.

Nowe zasady, które będą obowiązywały mieszkańców

Przy wejściu do urzędu należy zdezynfekować dłonie. Środki do dezynfekcji będą dostępne przy wejściu do budynku.
Przy stanowisku będzie mogła przebywać tylko jedna osoba. Osoby towarzyszące (za wyjątkiem osób towarzyszących osobom z niepełnosprawnością, tłumaczy języka migowego, pełnomocników lub rodzica z dzieckiem) nie będą mogły podejść do stanowiska razem z osobą obsługiwaną.
Ze względu na pojedynczą obsługę klienta na stanowisku i zachowanie dystansu osób oczekujących na obsługę wewnątrz budynku, mogą pojawić się czasowe ograniczenia wpuszczania osób na teren urzędu.Kasa urzędu będzie otwarta. Wszystkie należności wobec gminy można również opłacać przez Internet na rachunki wskazane w decyzjach wymiarowych i innych dokumentach lub na rachunek bankowy Gminy Nowa Sól – Miasto nr 62 1020 5402 0000 0302 0365 3466.

Urząd Miejski w Nowej Soli. Pozostałe informacje

Urząd przypomina, że wpłat można dokonywać w placówce PKO BP SA w Nowej Soli, która nie pobiera prowizji i opłat od wpłat dokonywanych na rachunki bankowe urzędu przez osoby fizyczne i prawne.
Nadal urząd prosi o kontakt elektroniczny oraz telefoniczny. Druki wniosków są wciąż dostępne przy wejściu do urzędu od ul. Piłsudskiego, tam też wystawiona jest skrzynka podawcza, do której można składać wnioski. Na każdym wniosku trzeba podać dane kontaktowe: numer telefonu lub adres email.

Urząd Miejski w Nowej Soli. Numery telefonów do wydziałów

Kontakt telefoniczny do Wydziału Gospodarki Nieruchomościami

  • Naczelnik wydziału 68 459 03 40

  • Zastępca naczelnika 68 459 03 41

  • przekształcenie gruntu na własność 68 459 03 42

  • sprzedaż lokali i gruntów 68 459 03 43

  • numeracja nieruchomości i podziały 68 459 03 44

  • przydział mieszkań 68 459 03 45

  • Wydział spraw społecznych: [email protected] ; 68 459 0 367

  • Straż Miejska: [email protected] 68 4757 780

  • Komórka robót publicznych: tel. 68 47 51 802

Główny numer do Urzędu Miejskiego w Nowej Soli: 68 459 0 300, fax: 68 459 0 358

koronawirus informacje z powiatu nowosolskiego

ZOBACZ TEŻ WIDEO: W Nowej Soli znów będą otwarte boiska, ale na nowych zasadach. Można będzie też pójść do Parku Krasnala II

od 16 lat
Wideo

Ceny warzyw i owoców w maju

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska