Wygrana koszykarek KSSSE AZS PWSZ w pierwszym meczu Tauron Basket Ligi Kobie [ZDJĘCIA]

Alan Rogalski
Zawodniczki Dariusza Maciejewskiego przez 36 minut meczu przegrywały, ale dzięki niesamowitemu zrywowi w ostatniej kwarcie ostatecznie wygrały z Pszczółką AZS UMCS Lublin 67:61. Artur Szymczak
Olbrzymie emocje zafundowały swoim kibicom koszykarki KSSSE AZS PWSZ Gorzów na inaugurację rozgrywek Tauron Basket Ligi Kobiet.

Zawodniczki Dariusza Maciejewskiego przez 36 minut meczu przegrywały, ale dzięki niesamowitemu zrywowi w ostatniej kwarcie ostatecznie wygrały z Pszczółką AZS UMCS Lublin 67:61. Pojedynek został rozegrany w niedzielę, 20 września, w hali przy ulicy Chopina w Gorzowie.

KSSSE AZS PWSZ Gorzów - Pszczółka AZS UMSC Lublin 67:61 (12:23, 16:13, 19:16, 20:9)

KSSSE AZS PWSZ: Cain 20, Dźwigalska 9, Szajtauer 6, Brown 6, Naczk 3 oraz Goodrich 18, Sobek 5, Czarnodolska i B. Jaworska po 0.

Pszczółka AZS UMSC: Metcalf 19, Player 17, Szumełda-Krzycka 9, Williams 4, Jujka 4, Owczarzak 3 oraz Dorogobuzova 5, Szczepanik 2, Morawiec 0.

Więcej o spotkaniu będzie można przeczytać 21 września w poniedziałkowym wydaniu „Gazety Lubuskiej”.