515 Weronika Sobczyk Drzonów
513 Edward Malinowski Gorzów
506 Grzegorz Szary Zielona Góra
497 Jan Jóźwiak Gorzów
495 Zdzisław Kumor Kożuchów
494 Dominik Skrzyński Zielona Góra
492 Sławomir Dittrich Zielona Góra
490 Bogusław Szrama Sulechów
490 Sławomir Zewar Stary Kisielin
489 Stanisław Sychowski Gorzów
489 Tomasz Ziska Gorzów
488 Edward Kukotko Zbąszynek
488 Edyta Chojnacka-Ignatowicz Zielona Góra
486 Bartek Miszta Zbąszynek
486 Przemysław Skrzyński Zielona Góra
486 Daniel Pałasik Łężyca
485 Tomasz Adamczak Zielona Góra
483 Maciej Sajnóg Zielona Góra
482 Beata Baran Zielona Góra
482 Tadeusz Milewski Zielona Góra
479 Karolina Maruda Zielona Góra
477 Dariusz Sindrewicz Zielona Góra
477 Danuta Maruda Zielona Góra
475 Marcin Lisiecki Świdnica
475 Zdzisław Buszta Nowa Sól
473 Ryszard Maruda Zielona Góra
472 Marcin Opala Zielona Góra
471 Marek Kwiatkowski Zielona Góra
470 Bartosz Szram Janczewo
468 Szymon Garczarek Zbąszynek
465 Katarzyna Filipkowska Zielona Góra
465 Wiesław Szram Janczewo
464 Krzysztof Sobczyk Drzonów
463 Klaudia Korycka-Czech Żary
463 Agnieszka Bińkowska Zielona Góra
462 Janusz Żurowski Zielona Góra
462 Janusz Hauke Zielona Góra
457 Paweł Kiciński Sulechów
457 Tomasz Białowąs Zielona Góra
457 Stanisław Skrzyński Zielona Góra
457 Arkadiusz Naskręt Droszków
457 Andrzej Opala Zielona Góra
456 Leszek Mokras Zielona Góra
455 Zbigniew Dittrich Zielona Góra
454 Przemysław Trubiłowicz Zielona Góra
454 Maria Rybicka Zielona Góra
453 Artur Czernicki Urzuty
453 Zenon Gąsior Sulechów
451 Łukasz Krysztofowicz Gorzów
451 Grzegorz Paprocki Łagów
451 Krzysztof Ziska Gorzów
449 Bogdan Rybicki Zielona Góra
448 Adriana Haryza Zielona Góra
448 Wacław Pawłowski Zielona Góra
448 Bolesław Skrzyński Głogów
448 Andrzej Koszewnik Międzyrzecz
447 Piotr Orzechowski Łagów
446 Grzegorz Dębicki Ługi
446 Igor Seredyński Klenica
446 Paweł Fedorski Sulechów
445 Violetta Przybylska Poznań
445 Wanda Kawarska Zielona Góra
443 Adrian Mokras Zielona Góra
443 Stefan Orłowski Gorzów
443 Zofia Ziska Gorzów
442 Danuta Sopniewska Żary
442 Piotr Howis Zielona Góra
442 Bogdan Łuksa Zielona Góra
439 Piotr Pikuła Gorzów
439 Andrzej Berliński Gorzów
439 Sebastian Długosz Zielona Góra
437 Wioletta Biernat Żary
435 Tomasz Gil Zielona Góra
435 Piotr Jarczyński Nowa Sól
434 Zdzis ław Pawlisz Białczyk
434 Sebastian Baliniak Nietków
434 Zenon Matuszewski Międzyrzecz
434 Jacek Ligocki Zielona Góra
432 Henryk Naskręt Droszków
432 Sławomir Sawicki Klenica
431 Katarzyna Budzyńska Racula
428 Małgorzata Papińska Łaz
426 Wojciech Kurzawski Skwierzyna
426 Sławomir Ziubrzyński Klenica
426 Mirosław Czerniak Zielona Góra
426 Jerzy Kurzawski Skwierzyna
426 Bogdan Rejman Zielona Góra
426 Sebastian Rybicki Zielona Góra
426 Sylwester Chudy Gorzów
425 Daniel Korczyński Zielona Góra
425 Adam Kasiński Zielona Góra
424 Grzegorz Junke Zielona Góra
422 Józef Dębicki Ługi
422 Kazimierz Świtalski Ceber
422 Dariusz Budzyński Racula
422 Anna Długosz Zielona Góra
421 Andrzej Korycki Żary
420 Jan Milewski Zielona Góra
420 Adrian Zasiadły Babimost
419 Czesław Gralak Pławin
418 Roman Sobierajski Kruszyna
418 Artur Szablewski Gorzów
417 Krzysztof Goździk Gronów
415 Arkadiusz Rybicki Zielona Góra
414 Stanisław Hałko Krosno Odrzańskie
414 Edward Papiński Łaz
412 Jerzy Kwaśny Gubin
412 Radosław Maruda Zielona Góra
411 Stanisław Korczyński Zielona Góra
411 Piotr Richter Zbąszynek
410 Wiesław Klimowski Zielona Góra
410 Tomasz Powęski Zielona Góra
409 Marek Czernicki Urzuty
407 Mariusz Kasiński Zielona Góra
405 Bożena Baliniak Nietków
403 Mariusz Kopka Gubin
402 Anna Fedorska Sulechów
400 Andrzej Kruszyński Jaromierz
399 Mateusz Rybicki Zielona Góra
398 Sabina Sobstyl Gorzów
394 Teresa Zarzecka Zielona Góra
393 Krzysztof Jędrasik Klenica
389 Zdzisław Stonoga Pniów
387 Łukasz Kurzawa Zielona Góra
387 Andrzej Długosz Zielona Góra
386 Eugeniusz Baliniak Nietków
383 Emil Grabowski Zielona Góra
379 Dominik Biernat Żary
379 Kamil Sajnóg Zielona Góra
378 Romuald Ignatowicz Zielona Góra
376 Ireneusz Wróbel Kopanica
369 Julian Żurowski Zielona Góra
363 Zygmunt Zawistowski Ściechówek
351 Mirosława Długosz Zielona Góra
344 Józef Łazaruk Droszków
341 Kacper Pels Zielona Góra
326 Tomasz Suchocki Trzciel
321 Paweł Maślanka Staropole
317 Sławomir Kotlicki Myślibórz
312 Zbigniew Koryciński Zielona Góra
311 Jan Kurzawa Zielona Góra
307 Grzegorz Niemiec Zielona Góra
302 Wiesław Nowak Gorzów
296 Przemysław Kulbida Żary
293 Andrzej Skrabacz Gorzów
290 Andrzej Szary Zielona Góra
285 Zenon Łohunko Brzezinka
285 Paweł Bożko Kłodawa
284 Rafał Bujak Gronów
282 Robert Krużyński Kożuchów
279 Radosław Kowalik Zielona Góra
276 Lidia Urbańska Gronów
260 Eckhard Ulrich Konotop
260 Zdzisław Szwalski Gorzów
253 Mateusz Urbaniak Drezdenko
248 Wojciech Gwóźdź Zielona Góra
246 Michalina Sołtysiak Zielona Góra
243 Zbigniew Płatek Lubsko
231 Ryszard Czarniecki Zielona Góra
231 Bartosz Bureń Zielona Góra
210 Marcin Wołk-Lewanowicz Zielona Góra
204 Anna Chodor Zielona Góra
201 Zbigniew Ostrowski Zielona Góra
193 Piotr Kocieł Zielona Góra
189 Henryk Jacyno Zielona Góra
185 Dariusz Chodor Zielona Góra
182 Przemysław Pokacki Gorzów
159 Robert Biel Zielona Góra
122 Roman Luczek Zielona Góra
113 Mariusz Narkiewicz Lubów
111 Piotr Czabanowski Droszków
104 Aleksandra Koperska Zielona Góra
83 Dominika Matula Szklarka Radnicka
79 Marcin Wołoszyn Konotop
75 Andrzej Sołtysiak Zielona Góra
74 Tomasz Bożko Kłodawa
70 Wiesław Fricz Gorzów
68 Stanisław Osadców Sterków
66 Alina Żurowska Zielona Góra
51 Lubomir Garbowski Zielona Góra
46 Urszula Maruda Zielona Góra
46 Przemysław Pudliszewski Wymiarki
45 Piotr Szlingert Lubiszyn
37 Stanisław Łebek Nowy Kisielin
34 Czesław Sokołowski Zielona Góra
33 Weronika Winczewska Krosno Odrzańskie
31 Małgorzata Adler Zielona Góra
30 Krzysztof Węgrzynowski
30 Rafał Mąka Letnica
28 Tomasz Guzik Zielona Góra
28 Stanisław Mazgaj Zielona Góra
27 Marcin Ciesielski Przylep
27 Grzegorz Kąkolewski Zielona Góra
27 Waldemar Redler Zielona Góra
26 Sebastian Pawlik Zielona Góra
24 Marek Grzegorski Zielona Góra
23 Teresa Celak Zielona Góra
23 Leszek Jurkowski Zielona Góra
21 Tomasz Pawlik Zielona Góra
21 Łukasz Puszkarski Zielona Góra
20 Wiesław Białowąs Zielona Góra
20 Krzysztof Kulas Poznań
19 Marian Kotarski Zielona Góra
19 Stanisław Piątek Sulechów
18 Robert Kobryń Zielona Góra
16 Mateusz Żurawicki Krzywaniec
16 Jarosław Herkt Zielona Góra
14 Bogdan Chanko Żagań
8 Krzysztof Pawlik Zielona Góra
7 Jarosław Gajda Rudna
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?