X-Factor czy Mam Talent? Wielki show z okazji otwarcia Areny...

  X-Factor czy Mam Talent? Wielki show z okazji otwarcia Areny Lublin (wideo)

  Dzień Dobry TVN / x-news

  Gazeta Lubuska

  Gazeta Lubuska

  27 września 2014 roku o 17.00 odbędzie się uroczyste otwarcie Areny Lublin. Stadion otworzy turniej, w którym drużyna X Factora pod przywództwem Tatiany Okupnik zmierzy się z drużyną Mam Talent, na czele której stanie Agnieszka Chylińska.

  O widowisku opowiedzieli w studiu "Dzień Dobry TVN" reżyser telewizyjny Wojciech Iwański, szef Kancelarii Prezydenta Miasta Lublin Krzysztof Komorski oraz juror "Mam Talent" Agustin Egurrola.

  Swoje rękawice skrzyżują Grzegorz Hyży, Ewelina Lisowska, Artem Furman, Klaudia Gawor, Me Myself and I i inni. Takiego muzycznego pojedynku jeszcze nie było!

  Siedem edycji "Mam Talent!", cztery sezony "X Factor" i pierwsza taka bitwa w historii! Na multimedialnej scenie do walki staną laureaci talent show oraz zespoły taneczne z choreografią przygotowaną przez Agustina Egurrolę.

  Do przyjścia na imprezę gorąco zapraszają członkowie zespołu Me Myself And I oraz Marcin Wyrostek. Dochód ze sprzedaży biletów na wydarzenie zasili konto Fundacji TVN i zostanie przekazany na rzecz Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Lublinie.

  Bilety kosztują zaledwie 15 zł i są do kupienia m.in. na stronie e-Bilet.pl. - To nie dużo porównując ze zdrowiem i życiem dzieci. Sam jestem tatą od 5 tygodni, więc wyobrażam sobie trwogę rodziców o zdrowie dzieci - powiedział Marcin Wyrostek. - Hej wy, z "X Factora", nie boimy się was! - zażartował Majeran, z zespołu Me Myself And I.

  Czytaj treści premium w Gazecie Lubuskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GazetaLubuska.pl poleca:

  Wideo