XXI Świebodziński Turniej Halowej Piłki Nożnej z udziałem...

    XXI Świebodziński Turniej Halowej Piłki Nożnej z udziałem 10. zespołów zakończył się w sobotę [ZDJĘCIA]

    Wiesław Zdanowicz

    Gazeta Lubuska

    Aktualizacja:

    Gazeta Lubuska

    Dziesięć drużyn brało udział w tegorocznym, dwudziestym pierwszym już Świebodzińskim Turnieju Halowej Piłki Nożnej. Podczas minionego weekendu, w sobotę 9 lutego, piłkarze rozegrali ostatnią kolejkę turnieju. Terminarz tak się ułożył, że ostatniego momentu nie było wiadomo, która z drużyn zostanie mistrzem rywalizacji oraz kto stanie na najniższym stopniu podium. Każdy walczył o trzy punkty dające ostateczne zwycięstwo nad rywalem.
    Puchar dla Computecu - XXI Świebodziński Turniej Halowej Piłki Nożnej zakończony!
    1/69
    przejdź do galerii

    Puchar dla Computecu - XXI Świebodziński Turniej Halowej Piłki Nożnej zakończony! ©Wiesław Zdanowicz

    Przed ostatnim spotkaniem zawodnicy i kibice uczcili minutą ciszy zmarłego w czwartek (7 lutego) Ryszarda Michalewskiego - wieloletniego prezesa świebodzińskiej Pogoni.

    Przypomnijmy, że mecze w obu rundach turniejowych zamiennie prowadzili sędziowie związkowi: Maciej Mikołajewski, Robert Mazurkiewicz i Waldemar Szczepanek, za stolikiem zaś współpracownicy OSiR-u: Andrzej Puchacz, Krzysztof Drzymała i Stanisław Szemberski.

    Na zakończenie, nagrody, puchary i medale drużynom i zawodnikom wręczyli: kierownik hali sportowej Robert Wojewódka, przewodniczący rady miejskiej Tomasz Olesiak, kierownik gminnej oświaty Ryszard Graczyk.


    5 kolejka - 9 lutego (sobota):
    Nowy Dworek - Dobry Optyk Krawczyk 0v3
    Waluś Trans - Seco/Warwick 2:1, bramki: Marcin Wycke x 2 - Rafał Langer
    Kico - Zjednoczeni 4:2, bramki: Maciej Kozłowski, Patryk Podwyszyński, Karol Wasilewski x 2 - Łukasz Naks, Jakub Kobeszko
    P-System - Computec 1:6, bramki: Rafał Baraniak - Marcin Szymański, Grzegorz Galas, Nikodem Rafalik x 4


    Tabela po 14. kolejkach
    GRUPA A
    1. Computec 36 54:14
    2. P-System 30 55:26
    3. Kico 21 39:40
    4. Zjednoczeni 19 38:42
    5. expert-zamocowania.pl 19 33:33
    GRUPA B
    6. Waluś-Trans 26 51:28
    7. Seco/Warwick 21 25:27
    8. Biuromax 8 34:54
    9. Dobry Optyk Krawczyk 8 34:47
    10. Nowy Dworek 3 21:69

    Najlepsi strzelcy po 14. kolejkach:
    Łukasz Rogowski (Waluś Trans) 23
    Marcin Szymański (Computec) 16
    Nikodem Rafalik (Computec) 15
    Łukasz Dziubiński (Zjednoczeni) 13
    Daniel Łysiak (Waluś Trans) 13
    Rafał Baraniak (P-System) 12
    Karol Wasilewski (Kico) 12
    Patryk Podwyszyński (Kico) 11
    Jakub Bździonek (Dobry Optyk Krawczyk) 10
    Wojciech Misiak (Dobry Optyk Krawczyk) 9
    Łukasz Topolski (Zjednoczeni) 8
    Bogdan Nykonenko (P-System) 8
    Marcin Wycke (Waluś Trans) 8
    Kamil Kruszyński (expert-zamocowania.pl) 7
    Mateusz Świtała (Computec) 7
    Marcin Hukiewicz (Biuromax) 7
    Marek Hukiewicz (Biuromax) 7
    Mateusz Koprys (Nowy Dworek) 6
    Arek Krasucki (P-System) 6
    Łukasz Pozauć (expert-zamocowania.pl) 6
    Robert Kordeczka (Seco/Warwick) 5
    Evhenii Mololkin (P-System) 5

    Czytaj treści premium w Gazecie Lubuskiej Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Aktualności sportowe

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Eliminacje Ligi Mistrzów
    Eliminacje Ligi Europy
    1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
    2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
    3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
    4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
    5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
    6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
    7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
    8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Spadek do 1. ligi
    1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
    2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
    3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
    4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
    5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
    6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
    7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
    8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do grupy mistrzowskiej
    Miejsce w grupie spadkowej
    Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
    1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
    2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
    3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
    4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
    5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
    6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
    7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
    8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
    9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
    10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
    11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
    12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
    13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
    14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
    15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
    16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63