reklama

Zastępcą burmistrza Drezdenka został Andrzej Kozubaj

Krzysztof Korsak
Andrzej Kozubaj przez trzy ostatnie kadencje był radnym Drezdenka.
Andrzej Kozubaj przez trzy ostatnie kadencje był radnym Drezdenka. fot. Krzysztof Korsak
Burmistrz Maciej Pietruszak powołał zastępcę. Został nim były radny Andrzej Kozubaj.

- Jest on świetnie zorientowany w sprawach samorządowych, dobrze zna realia funkcjonowania urzędu, a także posiada świetne predyspozycje do pełnienia tej funkcji: rzetelność, sumienność, pracowitość, uczciwość, a także lojalność - ocenia swojego zastępcę Maciej Pietruszak.

- Dlaczego Pan został zastępcą burmistrza? - zapytałem Andrzeja Kozubaja.
- To tak jakby Pan zapytał mnie, dlaczego 2+2 jest cztery. To już nawet dziecko w gimnazjum wie, że partie i politycy działają po to, żeby mieć swój program i tworzyć go w takich warunkach, aby mógł być zrealizowany. A realizuje go się wtedy, kiedy się sprawuje nie tylko władzę ustawodawczą, ale i wykonawczą. Polityk to ktoś, kto zajmuje się sprawami społeczeństwa. Byłem radnym trzy kadencje, a bycie zastępcą to nowe wydanie mojej polityki.

Andrzej Kozubaj ma 46 lat. Mieszka w Drezdenku. Żona Mariola. Dzieci Jacek i Agata. Nauczyciel historii. Trzy ostatnie kadencje był radnym Drezdenka. Lubi historię, politykę i sport (gra w tenisa ziemnego i stołowego).

Wkrótce na www.gazetalubuska.pl rozmowa z Andrzejem Kozubajem.

FLESZ: Elektryczne samoloty nadlatują.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 49

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

g
gość1

a ja uważam ,że lepszego kandydata na z-ce nie ma!!! w końcu ktoś z głową zajmnie to stanowisko i zrobi porzadek w naszym mieście,życze powodzenia Panie Andrzeju, trzymam kciuki.Niech się Pan nie przejmuje ludzkim gadaniem. Bo najlepiej jest komentowac a samemu nic dla naszej małe społeczności nie robić.

~gość~
W dniu 28.10.2009 o 14:57, majster napisał:

czy ja wiem, po prostu niektorzy pisza bzdury o p. Kozubaju i p. Pietruszaku, a w poprzednikach nic zlego nie widza, wiec trzeba innym powiedziec, zeby mysleli rozsadnie, bo nagle bledow w poprzednikach nie widza, a czepiaja sie nowych, bo nazwisko nie te :/


wydaje mi się że tu chyba nie chodzi o błędy popełniane bo poprzednicy zrobili ich sporo, nowi zrobią ich pewnie też niemało - w końcu nie myli się tylko ten co nic nie robi. chodzi o to żeby nie było tak jak u góry - ktoś jest niewygodny to buch - znajdują się na niego jakieś papiery np. z IPNu. chodzi o to że jeśli coś jest nie tak to trzeba to poprawić i tyle a nie czekać na "dogodny moment". tak ja to widzę.
m
majster
W dniu 28.10.2009 o 08:27, miejskogminna napisał:

Mogę się założyć, że teraz zacznie się szuikanie haków na Kołwzana. Najprościej w ten sposób walić w konkurencję. Zaraz od pana Skrzypczyńskiego lub pietruszaka lub Kozubaja dowiemy się, że A. Kołwzan zdefraudował grube miliony (pewnie te co miały iść na obwodnicę), przeleciał kilka kobiet w urzędzie i takie tam...


czy ja wiem, po prostu niektorzy pisza bzdury o p. Kozubaju i p. Pietruszaku, a w poprzednikach nic zlego nie widza, wiec trzeba innym powiedziec, zeby mysleli rozsadnie, bo nagle bledow w poprzednikach nie widza, a czepiaja sie nowych, bo nazwisko nie te :/
m
miejskogminna

Mogę się założyć, że teraz zacznie się szuikanie haków na Kołwzana. Najprościej w ten sposób walić w konkurencję. Zaraz od pana Skrzypczyńskiego lub pietruszaka lub Kozubaja dowiemy się, że A. Kołwzan zdefraudował grube miliony (pewnie te co miały iść na obwodnicę), przeleciał kilka kobiet w urzędzie i takie tam...

m
majster
W dniu 27.10.2009 o 21:37, piłkarz napisał:

Nowa władza samorządowa ,jak nie dostosuje się do potrzeb obywateli,będzie grała w ,, C " klasie i wpędzi budżet gminy w duże tarapaty - widać to już w Drezdenku gdzie wieczorami na niektórych ulicach jest ciemno bo brakuje środków na oświetlenie w budżecie. Od Sekretarzowej to się odczepcie ,gdyż pod względem znajomości prawa samorządowego i organizacji pracy urzędu długo jej nie dorównacie - to nie szkoła i lekcja 45 minut - ale służba mieszkańcom przez 24 godziny.



fakt, z tym oswietleniem to nie jest najlepiej, no ale to nie wina nowej wladzy, pretensje trzeba miec do poprzednikow, zobaczymy jak teraz bedzie, ale to oswietlenie mogli by szybko zrobic, slyszalem ze park tez jest w planach. ale za duzo to Nowi chyba nie zrobia, bo beda tylko rok urzedowac, wiec trzeba patrzec obiektywnie. Sorry, ze sie przyczepie tego oswietlenia, ale kurde, jak bylo widac ten problem wczesniej, to ja Was prosze z gory, nie czepiajcie sie nowych, tamci urzedowali kilka lat i dalej kiepsko z oswietleniem i innymi sprawami, wiec nei oczekujcie nagle cudow i nie skazujcie Nowych na przegrana, bo juz takie tresci mozna wyczytac z niektorych wypowiedzi. pozdrawiam
~gość~

A ktoś tu pisał o sekretarzowej? A poza tym, kto nią jest - zawsze nowa ekipa (nowy burmistrz) zmieniała sekretarza (powoływała "swojego"), kto jest teraz?

p
piłkarz
W dniu 24.10.2009 o 14:42, Jeden z wielu napisał:

I tak wkółko pisze ta KLIKA Kołwzana. Tych 4 eseldowców i sekretarzowa raz się podają na forum jako ziele, potem gość, burak, mieszkaniec, mieszkańcy, goście, trawa i jak im tam przyjdzie na myśl. Stracili wpływy i szlag ich trafia. Społeczeństwo reprezentują??????!!!!! Brednie.A ich wódz Kołwzan? Jedyne czym zarządzał to klub piłkarski z waszego miasta. Za rządów Kołwzana raz się nazywał Lubusznin, potem Zremb potem Leśnik potem KS Drezdenko potem ..... Już teraz nie wiem jak się nazywa bo tak nisko spadł że nawet nie można go znalezć w gazecie. Faktycznie ten człowiek nadaje się ale nie na burmistrza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. No chyba ze za niego będą rządzić ludzie z jego KLIKI.A teraz KLIKA Kołwzana do odpisywania. Tym razem jako brzoza, owies czy co tam jeszcze. Napewno jeden z waszych -Korsak to wszystko opublikuje w Lubuskiej albo inny redaktor np. Bąk



Nowa władza samorządowa ,jak nie dostosuje się do potrzeb obywateli,będzie grała w ,, C " klasie i wpędzi budżet gminy w duże tarapaty - widać to już w Drezdenku gdzie wieczorami na niektórych ulicach jest ciemno bo brakuje środków na oświetlenie w budżecie. Od Sekretarzowej to się odczepcie ,gdyż pod względem znajomości prawa samorządowego i organizacji pracy urzędu długo jej nie dorównacie - to nie szkoła i lekcja 45 minut - ale służba mieszkańcom przez 24 godziny.
m
majster
W dniu 27.10.2009 o 09:38, Jaś napisał:

Teraz jesteście jak sekta,wiecie tylko to co chcecie wiedzieć i żeby dobrze o was mówiono .Moim zdaniem to przy władzy nie są profesjonaliści a tylko karierowicze ,którzy zrobili skok na kase gminną - ciekawe jakie im rada / ci z sekty / uchwali pobory z naszych podatków, czy będzie wyprawiać takie numery jak z śp poprzednikiem ? NAPISZ NA FORUM ILE DOSTAŁEŚ POBORÓW NA TEJ KOLEJNEJ POSADFZIE JAKO DORADCA POLITYCZNY ?


hehe, nie dostalem zadnych poborow, i zaden ze mnie radca polityczny nie wnikam w polityke, mało mnie to interere, ale jak widze jakie wy glupoty piszecie (niektorzy, m.in. Ty), to napisze co uwazam. Pisze swoje zdanie, a Ty widze czytac nie umiesz, bo prosilem Cie o to, zebys napisal co dla Ciebie pan Kolwzan zrobil przez te kilka lat, skoro jeszcze w wczesniej wypowiedzi dales do zrozumienia, ze to obecny zastepca obraza pana Kolwzana i jego klika, co jest durnotą, ale dobra, kazdy ma swoje zdanie. I zrozumialem, ze jestes za Panem Kolwzanem, wiec prosze czytaj ze zrozumieniem i napisz mi laskawie co dla Ciebie On zrobil podaj mi powody, dla ktorych pan Kolwzan byl dobrym zastepca.
Twoim zdaniem nie sa profesjonalisci, a poprzedni to niby co? Profesjonalisci? no prosze Cie, wez w koncu otworz oczy, a nie masz obraz Pana Kolwzana w domu i tylko na Niego patrzysz. Jeszcze nowi ludzie nie zapoznali sie dobrze, co sie dzieje w urzedzie, bo od niedawna tam są, a Ty juz same negatywy widzisz. mimo to, powtorze sie, co dla Ciebie zrobila poprzednia wladza, sw. p. Pan Cholewinski i Pan Kolwzan. Co ?jezeli w ogole cos
J
Jaś
W dniu 25.10.2009 o 21:54, majster napisał:

Jasiu, na pole i na buraki, a nie tu takie glupoty piszesz. jak Ci malo burakow to przyjdz, obdaruje Cie tak hojnie, ze Ci sie nie dobrze zrobi skoro tak jestes za Panem Kołwzanem, to prosze mi ladnie napisac, co dla Ciebie zrobil przez te ponad kilka lat. no slucham, slucham. przez kilka troche powinno sie tego nazbierac, wiec oczekuje listy



Teraz jesteście jak sekta,wiecie tylko to co chcecie wiedzieć i żeby dobrze o was mówiono .Moim zdaniem to przy władzy nie są profesjonaliści a tylko karierowicze ,którzy zrobili skok na kase gminną - ciekawe jakie im rada / ci z sekty / uchwali pobory z naszych podatków, czy będzie wyprawiać takie numery jak z śp poprzednikiem ? NAPISZ NA FORUM ILE DOSTAŁEŚ POBORÓW NA TEJ KOLEJNEJ POSADFZIE JAKO DORADCA POLITYCZNY ?
m
majster
W dniu 27.10.2009 o 07:27, mieszkańcy-podatnicy napisał:

o 7.35 rano można właśnie skończyć śniadanie i szykować się do spania po nocce. powtarzam - nie napinaj się tak bo to niezdrowe


a to tez prawda w sumie to sie nie napinam, pisze swoje zdanie i wsio
m
mieszkańcy-podatnicy
W dniu 26.10.2009 o 20:46, majster napisał:

a jezeli ktos pracuje 3zmianowo, to co robi o 7,35? jest w pracy? ooo, czyzby sie opier*alal? czy ktos z nudow nie ma co robic o 7,35 i sie opier*ala i pisze glupoty na forum? dla Twojej wiadomosci, przepraszam Cie, ze nie wiem jak kazda osoba z Drezdenka pracuje, na jaka zmiane, czy na jedna zmiane, czy na 3 zmiany, czy dorywczo. i przepraszam, ze pracownicy w urzedzie zrobia sobie chwile wolnego i napisza wiadomosc na forum, a, no i przepraszam, jesli pojda do toalety, bo przeciez Im nie wolno, maja pracowac, przepraszam, ze w ogole wyjda ze swojego gabinetu do innego po informacje/papiery itp. wybacz, ze nie tworze takiego swiata jakiego oczekujesz, czlowieku "idealny". sajonara


o 7.35 rano można właśnie skończyć śniadanie i szykować się do spania po nocce. powtarzam - nie napinaj się tak bo to niezdrowe
m
majster
W dniu 26.10.2009 o 07:32, mieszkańcy-podatnicy napisał:

majster nie napinaj sie tak bo Ci żyła strzeli przyjmij do wiadomości (bo widać że nie dokońca sie orientujesz) że są ludzie którzy mogą pracować na drugą lub trzecią zmianę. urząd pracuje na jedną więc co?



a jezeli ktos pracuje 3zmianowo, to co robi o 7,35? jest w pracy? ooo, czyzby sie opier*alal? czy ktos z nudow nie ma co robic o 7,35 i sie opier*ala i pisze glupoty na forum? dla Twojej wiadomosci, przepraszam Cie, ze nie wiem jak kazda osoba z Drezdenka pracuje, na jaka zmiane, czy na jedna zmiane, czy na 3 zmiany, czy dorywczo. i przepraszam, ze pracownicy w urzedzie zrobia sobie chwile wolnego i napisza wiadomosc na forum, a, no i przepraszam, jesli pojda do toalety, bo przeciez Im nie wolno, maja pracowac, przepraszam, ze w ogole wyjda ze swojego gabinetu do innego po informacje/papiery itp. wybacz, ze nie tworze takiego swiata jakiego oczekujesz, czlowieku "idealny". sajonara
m
majster
W dniu 26.10.2009 o 07:32, mieszkańcy-podatnicy napisał:

majster nie napinaj sie tak bo Ci żyła strzeli przyjmij do wiadomości (bo widać że nie dokońca sie orientujesz) że są ludzie którzy mogą pracować na drugą lub trzecią zmianę. urząd pracuje na jedną więc co?



wiec i tak ktos tu sie nudzi o 7,35 proste no nie? trzeba sie orientowac
~gość~

Uwaga!!! Imperium kontratakuje!!!

m
majster
W dniu 25.10.2009 o 14:50, Obiektywny napisał:

Dziennikarz zadaje durne pytanie „dlaczego pan został zastępcą burmistrza”. Co miał zastępca odpowiedzieć? Że nie wie? Że tak jakoś wyszło? Że sam się zastanawia? Odpowiada: „to tak jakby pan zapytał mnie, dlaczego 2+2 jest 4”. Jak brzmi odpowiedź na pytanie z działaniem? Otóż: bo tak po prostu jest i inaczej nie wyjdzie. Odpowiadając dziennikarzowi „to tak jakby pan zapytał mnie, dlaczego 2+2 jest 4”, Pan Andrzej nie mówi „bo ja się nadaję, bo ja jestem najlepszy, bo nikt mi nie dorówna”, tylko mówi: bo tak po prostu jest, bo tak chciał burmistrz, a ja się zgodziłem, aby iść wyżej i pomóc naszemu miastu.



ooo, i tu faktycznie jest obiektywne podejscie, kazdy patrzy na odpowiedz a nie na postawione pytanie pytanie dlaczego? a no zeby sie przyczepic, zeby zycie zgnoic nowo wybranym. Dziekuje 'Obiektywny' ze napisales takiego post'a a takze innym, ktorzy nie patrza z gory negatywnie na Pana Macka i Pana Andrzeja, bo to dopiero poczatek, wiec dajmy Im czas
pozdrawiam
Dodaj ogłoszenie