Zamknij

Strona Kobiet

ZIELONA GÓRA. 3. Zielonogórski Dzień Przedszkolaka za nami. Było pięknie! [ZDJĘCIA, FILM]

W czwartek, 19 września, w Centrum Rekreacyjno-Sportowym przy ulicy Sulechowskiej w Zielonej Górze odbyła się już 3. edycja Zielonogórskiego Dnia Przedszkolaka.Przedszkolaki

Katos

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/115] Następne

W czwartek, 19 września, w Centrum Rekreacyjno-Sportowym przy ulicy Sulechowskiej w Zielonej Górze odbyła się już 3. edycja Zielonogórskiego Dnia Przedszkolaka.

Przedszkolaki w Zielonej Górze mają swoje święto i to jakie. Już po raz drugi spotkały się w hali CRS przy ulicy Sulechowskiej, by wspólnie świętować i spędzić czas w doskonałej, radosnej atmosferze. Nie zabrakło tańców, rozmaitych zabaw, a także słodkiego poczęstunku. Na imprezie pojawili się również włodarze miasta, Janusz Kubicki czy Wioleta Haręźlak w czarodziejskich strojach.

- Dzisiaj mamy trzeci, magiczny Zielonogórski Dzień Przedszkolaka. W całym kraju, 20 września, obchodzimy Dzień Przedszkolaka. Dzisiaj zaprosiliśmy wszystkie przedszkolaki z Zielonej Góry do świętowania w hali CRS. Życzenia dzieciom przyszedł złożyć magik, przyleciały czarownice na miotłach. Są z nami również szkoły tańca z Zielonej Góry: Mega Dance, Kraina Tańca. Była także Motomysz oraz Bachus, który przedłużył sobie Winobranie i został specjalnie na Dniu Przedszkolaka - mówiła z uśmiechem na twarzy Ewa Kuczek, dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 17 w Zielonej Górze.Niewątpliwie największą gwiazda na scenie był Pan Magiczny, który z pomocą dzieci potrafił wyczarować królika z cylindra i unieść stolik ponad scenę. Pokazał też, jak w tajemniczych i groźnych okolicznościach może spowodować, że jego asystentka nagle znika, by pojawić się w kulminacyjnym momencie sztuki, jakby nic się nie stało. A w finale całego przedstawienia pokazał jak wyczarować z dłoni spadający na scenę śnieg.

Mali mieszkańcy Zielonej Góry na moc atrakcji. Zobaczcie, jak bawiły się przedszkolaki!>>>>

Imprezę zorganizowali: Urząd Miasta, Miejskie Przedszkole nr 17 Chatka Puchatka oraz Przedszkole Jacek i Agatka.Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy