Zielonogórzanie bardzo dobrze spisali się w zawodach o Puchar Burmistrza Kożuchowa

Cezary Konarski
Karatecy z Zielonej Góry zdobyli 13 medali w zawodach o Puchar Burmistrza Kożuchowa. Facebook.com/zielonogorskiklubkarate
13 medali zdobyli zawodnicy Zielonogórskiego Klubu Sportowego Karate Kyokushin w Ogólnopolskich Mistrzostwach Województwa Lubuskiego o Puchar Burmistrza Kożuchowa.

Podopieczni trenerów Erwina Pękali i Łukasza Bazylewicza zajęli trzecie miejsce w klasyfikacji drużynowej. Lepsi byli tylko karatecy z Leszna i Legnicy.

Medalowe lokaty zielonogórzan:

• kumite - masters: 1. Tomasz Pluciennik, 2. Damian Wieczorek, 3. Anna Balinska; juniorzy: 2. Filip Szumowski; juniorzy młodsi: 1. Weronika Karasz, Grzegorz Czechowski; młodzicy: 2. Nadia Sypniewska; kadeci: 1. Mateusz Rawdanis, 3. Filip Skala; kadeci młodsi: 2. Radosław Talarczyk, dzieci: 3. Szymon Wyszkowski.;
  • kata - dzieci: 2. Maja Wyszkowska, 3. Szymon Wyszkowski.
Karatecy LCL-KK NIDAN Zielona Góra zdobyli w Głuchołazach 40 medali.

Zdobyli pięć medali więcej niż przed rokiem. Licznik karatek...