Zrehabilitowały się w pięknym stylu!

(szyly)
Polki podniosły się po porażce z Koreankami i w ładnym stylu zwyciężyły Kubanki. Tomasz Gawałkiewicz
Polki w bardzo ładnym stylu pokonały Kubanki 3:1 w swoim ostatnim meczu World Grand Prix w Zielonej Górze. Jeśli Argentynki pokonają Koreanki 3:0 lub 3:1 to nasze reprezentantki zajmą pierwsze miejsce w całym turnieju!

Pierwszego seta Biało-Czerwone zaczęły niezwykle zmotywowane. Nie pozwalały swoim rywalkom na zbyt wiele, same unikały błędów. Do tego widocznie poprawiły grę w ataku i bloku. Kubanki wyraźnie odstawały od naszych, więc wynik (25:15) nikogo zbytnio nie zdziwił.

Potem Polki lekko odpuściły, ale zdążyły jeszcze zwyciężyć w drugim secie. Dopiero w trzecim to Kubanki okazały się lepsze. To jednak wszystko, co mogły zrobić. Biało-czerwone były wyraźnie lepsze, bardziej zdeterminowane i zmotywowane. Wygrały 3:1!

Jeśli Argentyna pokona Koreę Płd 3:0 lub 3:1, to Polki zwyciężą w całym zielonogórskim World Grand Prix i będą już tylko o krok od awansu do finałów.

Więcej czytaj we wtorek w dodatku "Sport".