1/7
Moje Bermudy Stal Gorzów przegrała w niedzielę piąty mecz z...

Moje Bermudy Stal Gorzów przegrała w niedzielę piąty mecz z rzędu w PGE Ekstralidze. W niedzielę w Grudziądzu Mr Garden GKM pokonał gorzowian 29:25. Jakie wnioski mamy po tym spotkaniu?

Czytaj również:
Prezes Stali Gorzów Marek Grzyb domaga się powtórki meczu GKM - Stal w PGE Ekstralidze, ale...

2/7
BARTOSZ ZMARZLIK JUŻ WSZEDŁ NA WŁAŚCIWE OBROTY...

BARTOSZ ZMARZLIK JUŻ WSZEDŁ NA WŁAŚCIWE OBROTY
Kto dokładnie obserwuje karierę Bartosza Zmarzlika, ten wie, że potrzebuje on trochę czasu, by po przerwie między sezonami wejść na wysoki poziom. Po meczu w Grudziądzu można zaryzykować tezę, że już doszedł do optymalnej formy (a w najgorszym wypadku, jest już blisko). W niedzielę do momentu przerwania spotkania ścigał się z czterema z pięciu seniorów GKM-u i z każdym wygrał o wiele długości motocykla. Pod taśmą startową nie ustawił się jedynie wspólnie z Nickim Pedersenem. Ale pewnie i z nim by sobie poradził…

3/7
ODTRĄBIENIE POWROTU FORMY KASPRZAKA BYŁO PRZEDWCZESNE...

ODTRĄBIENIE POWROTU FORMY KASPRZAKA BYŁO PRZEDWCZESNE
Gdy w gnieźnieńskiej rundzie SEC Krzysztof Kasprzak awansował do finału, a po drodze wygrał trzy biegi, w kibicach zapaliło się iskierka nadziei, że „KK” znów będzie w co najmniej przyzwoitej dyspozycji. Na razie nic z tego! Po zawodach SEC w Gnieźnie mówiło się, że w osiągnięciu dobrego rezultatu pomógł Kasprzakowi ciężki tor. W niedzielę w Grudziądzu tor też daleki był od ideału, a „Kasper” znów przypominał siebie z 2015 r., gdy zaliczył jeden z najsłabszych sezonów w karierze.

4/7
DEMONY PRZESZŁOŚCI NIE PRZEŚLADUJĄ KARCZMARZA?...

DEMONY PRZESZŁOŚCI NIE PRZEŚLADUJĄ KARCZMARZA?
Niedzielny mecz Rafała Karczmarza zaliczylibyśmy mu na plus. Choć w dziesiątej gonitwie dnia upadł i był bliski spowodowania upadku Przemysława Pawlickiego, to jednak w statystykach ten wyścig uznaje się za niebyły. Co prawda w biegu IV nie utrzymał drugiego miejsca po starcie, to jednak zdobył 4 punkty w dwóch startach. A sama jazda każe przypuszczać, że opuściły go już „demony” z przeszłości, gdy „Siwy” zamykał gaz w walce z rywalami.