Bożenna Bukiewicz przewodniczącą PO regionu lubuskiego

habe
fot. Mariusz Kapała
Przed chwilą delegaci PO na zjazd regionalny wybrali swojego szefa.

Została nim dotychczasowa przewodnicząca Bożenna Bukiewicz. Dostała 275 głosów na 342 delegatów. Była jedynym kandydatem.

- Jestem bardzo zadowolona z wyniku. 80 procent poparcia to dużo. Cieszę się, że koleżanki i koledzy mi ufają. Takiego poparcia może życzyć sobie każdy - mówi Bukiewicz.

Bukiewicz powiedziała, że była jedynym kandydatem na szefa regionu. - Nit się nie zgłosił - stwierdziła. Jak przyznała dzisiejsze spotkanie przebiega spokojnie. Jest to wynikiem wcześniejszych rozmów i ustaleń.

Zapytaliśmy, kiedy zapadnie decyzja, kto będzie kandydatem PO na prezydenta Zielonej Górze i w Gorzowie. - Umówiliśmy się z Elżbietą Polak i Robertem Dowhanem na rozmowę - przyznała. Dojedzie do niej albo w poniedziałek, albo we wtorek.

Przypomnijmy, że zielonogórskie koła już zdecydowały. Wybrały Elżbietę Polak. O tym, kto będzie kandydatem w Gorzowie postanowią tamtejsze władze partii.

Wideo

Komentarze 102

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

~Aga~
W dniu 14.06.2010 o 20:36, szalony0511 napisał:

Poniekąd prawda.



PONIEKAD PRAWDA.....!!!!!!!???????
9
szalony czy ciebie juz calkiem po....... na 50 postow w tym temacie....46 jest twoich i to jakich......szalony mysl (nie ,zacznij myslec!!!!!!)

nie mam ochoty przewijac godzinami stron zeby znalezc post do przeczytania...bo takie cos ku..... robi sobie smietnik na stronie.....
s
szalony0511
W dniu 14.06.2010 o 19:55, Gość napisał:

Baba na takim stanowisku.Widać,że w Platformie są same zniewieściałe osoby,które pragną by nimi rządziła baba.Wstyd i hańba dla męskiego stanu.



Poniekąd prawda.
s
szalony0511
W dniu 13.06.2010 o 22:36, zorientowany napisał:

Świadkami jest blisko połowa mieszkańców Żagania i okolic ..........dziwić sie należy, że jeszcze mieszkańcy Żar nie poznali sie na B. Bukiewicz - ale jak wystrychnie na dudka działaczy PO i namaści na burmistrza Żar osobę z poza PO TO SIĘ OBUDZĄ z ręką w nocniku!


Ciekawy komentarz.
G
Gość

Baba na takim stanowisku.Widać,że w Platformie są same zniewieściałe osoby,które pragną by nimi rządziła baba.Wstyd i hańba dla męskiego stanu.

z
zorientowany
W dniu 13.06.2010 o 18:46, szalony0511 napisał:

Są na to świadkowie?



Świadkami jest blisko połowa mieszkańców Żagania i okolic ..........dziwić sie należy, że jeszcze mieszkańcy Żar nie poznali sie na B. Bukiewicz - ale jak wystrychnie na dudka działaczy PO i namaści na burmistrza Żar osobę z poza PO TO SIĘ OBUDZĄ z ręką w nocniku!
s
szalony0511
W dniu 22.05.2010 o 15:14, Gość napisał:

A czy odwiedza chociaż tego protegowanego??? Czy dalej się wypiera, że to nie był protegowany????? A ludzie ostrzegali.



Zgłosiłem do usunięcia.
s
szalony0511
W dniu 22.05.2010 o 14:33, Gość napisał:

A co ze sprawą pierwszego żołnierza pani przewodniczacej /Krzysztofika aresztowanego za korupcję/ - protegowanego przez p. Bukiewicz ?Jeśli usilnie i skutecznie polecała na eksponowane stanowiska typka mającego już wczesniej na koncie nie jeden przekręt, to chyba powinna popłynać razem z nim ?!



Opisz szerzej.
s
szalony0511
W dniu 22.05.2010 o 14:27, mirek napisał:

Na pohybel liberałom!



Trochę za ostro.
s
szalony0511
W dniu 22.05.2010 o 14:16, zibo napisał:

A jakoś cicho o przekręcie z działką!!!! I tacy ludzie na szczytach władzy, i taka POlska własnie.



Czy ktoś już wie,czy wyjaśniono sprawę w/w opisaną?
s
szalony0511
W dniu 22.05.2010 o 14:02, Gość napisał:

jaki to wybór z jednego kandydata, to styl PZPR, kandydat jedyny słuszny przywieziony w teczce!



Widocznie.
s
szalony0511
W dniu 22.05.2010 o 13:50, POrażka napisał:

I dlatego przegraja wybory.



Powinni jednoznacznie.
s
szalony0511
W dniu 22.05.2010 o 13:06, ewa napisał:

to ta pani Bożenna, która nigdy nie zabrała głosu w Sejmie - P0rażka



Trudno odpowiedzieć,adresatem najlepiej będzie Kancelaria Sejmu.
s
szalony0511
W dniu 22.05.2010 o 12:45, profesor napisał:

Czyli gorzowskie pieski też głosowały na swoją panią... Ciekawe kto zagłosuje na nich?



Kto zagłosował?
s
szalony0511
W dniu 24.05.2010 o 14:42, ŻAGANIAK napisał:

Chcesz się dowiedzieć to wejdż na forum w Żaganiu wpisz Krzysztofik i wszystkiego się dowiesz - tylko musisz mieć dużo czasu bo tego jest bardzo dużo i wszystko to co na jego temat i p. Bukiewicz negatywnego NAPISANO to niestety jest to prawda .



Poczytam.Dziękuję.Pozdrawiam.
s
szalony0511
W dniu 24.05.2010 o 14:34, GORLIWY napisał:

I to jest argument z którym można się zgodzić lub nie. Ale z p. Bukiewicz coś musi być na rzeczy skoro jej osoba wywołuje tyle emocji. A O CO CHODZIZ TYMI działaczami PO w Żaganiu?


Pewny jesteś?
Dodaj ogłoszenie