Bożenna Bukiewicz przewodniczącą PO regionu lubuskiego

(habe)
fot. Mariusz Kapała
Udostępnij:
Przed chwilą delegaci PO na zjazd regionalny wybrali swojego szefa.

Została nim dotychczasowa przewodnicząca Bożenna Bukiewicz. Dostała 275 głosów na 342 delegatów. Była jedynym kandydatem.

- Jestem bardzo zadowolona z wyniku. 80 procent poparcia to dużo. Cieszę się, że koleżanki i koledzy mi ufają. Takiego poparcia może życzyć sobie każdy - mówi Bukiewicz.

Bukiewicz powiedziała, że była jedynym kandydatem na szefa regionu. - Nit się nie zgłosił - stwierdziła. Jak przyznała dzisiejsze spotkanie przebiega spokojnie. Jest to wynikiem wcześniejszych rozmów i ustaleń.

Zapytaliśmy, kiedy zapadnie decyzja, kto będzie kandydatem PO na prezydenta Zielonej Górze i w Gorzowie. - Umówiliśmy się z Elżbietą Polak i Robertem Dowhanem na rozmowę - przyznała. Dojedzie do niej albo w poniedziałek, albo we wtorek.

Przypomnijmy, że zielonogórskie koła już zdecydowały. Wybrały Elżbietę Polak. O tym, kto będzie kandydatem w Gorzowie postanowią tamtejsze władze partii.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze 102

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

~Aga~
W dniu 14.06.2010 o 20:36, szalony0511 napisał:

Poniekąd prawda.



PONIEKAD PRAWDA.....!!!!!!!???????
9
szalony czy ciebie juz calkiem po....... na 50 postow w tym temacie....46 jest twoich i to jakich......szalony mysl (nie ,zacznij myslec!!!!!!)

nie mam ochoty przewijac godzinami stron zeby znalezc post do przeczytania...bo takie cos ku..... robi sobie smietnik na stronie.....
s
szalony0511
W dniu 14.06.2010 o 19:55, Gość napisał:

Baba na takim stanowisku.Widać,że w Platformie są same zniewieściałe osoby,które pragną by nimi rządziła baba.Wstyd i hańba dla męskiego stanu.



Poniekąd prawda.
s
szalony0511
W dniu 13.06.2010 o 22:36, zorientowany napisał:

Świadkami jest blisko połowa mieszkańców Żagania i okolic ..........dziwić sie należy, że jeszcze mieszkańcy Żar nie poznali sie na B. Bukiewicz - ale jak wystrychnie na dudka działaczy PO i namaści na burmistrza Żar osobę z poza PO TO SIĘ OBUDZĄ z ręką w nocniku!


Ciekawy komentarz.
G
Gość
Baba na takim stanowisku.Widać,że w Platformie są same zniewieściałe osoby,które pragną by nimi rządziła baba.Wstyd i hańba dla męskiego stanu.
z
zorientowany
W dniu 13.06.2010 o 18:46, szalony0511 napisał:

Są na to świadkowie?



Świadkami jest blisko połowa mieszkańców Żagania i okolic ..........dziwić sie należy, że jeszcze mieszkańcy Żar nie poznali sie na B. Bukiewicz - ale jak wystrychnie na dudka działaczy PO i namaści na burmistrza Żar osobę z poza PO TO SIĘ OBUDZĄ z ręką w nocniku!
s
szalony0511
W dniu 22.05.2010 o 15:14, Gość napisał:

A czy odwiedza chociaż tego protegowanego??? Czy dalej się wypiera, że to nie był protegowany????? A ludzie ostrzegali.



Zgłosiłem do usunięcia.
s
szalony0511
W dniu 22.05.2010 o 14:33, Gość napisał:

A co ze sprawą pierwszego żołnierza pani przewodniczacej /Krzysztofika aresztowanego za korupcję/ - protegowanego przez p. Bukiewicz ?Jeśli usilnie i skutecznie polecała na eksponowane stanowiska typka mającego już wczesniej na koncie nie jeden przekręt, to chyba powinna popłynać razem z nim ?!



Opisz szerzej.
s
szalony0511
W dniu 22.05.2010 o 14:27, mirek napisał:

Na pohybel liberałom!



Trochę za ostro.
s
szalony0511
W dniu 22.05.2010 o 14:16, zibo napisał:

A jakoś cicho o przekręcie z działką!!!! I tacy ludzie na szczytach władzy, i taka POlska własnie.



Czy ktoś już wie,czy wyjaśniono sprawę w/w opisaną?
s
szalony0511
W dniu 22.05.2010 o 14:02, Gość napisał:

jaki to wybór z jednego kandydata, to styl PZPR, kandydat jedyny słuszny przywieziony w teczce!



Widocznie.
s
szalony0511
W dniu 22.05.2010 o 13:50, POrażka napisał:

I dlatego przegraja wybory.



Powinni jednoznacznie.
s
szalony0511
W dniu 22.05.2010 o 13:06, ewa napisał:

to ta pani Bożenna, która nigdy nie zabrała głosu w Sejmie - P0rażka



Trudno odpowiedzieć,adresatem najlepiej będzie Kancelaria Sejmu.
s
szalony0511
W dniu 22.05.2010 o 12:45, profesor napisał:

Czyli gorzowskie pieski też głosowały na swoją panią... Ciekawe kto zagłosuje na nich?



Kto zagłosował?
s
szalony0511
W dniu 24.05.2010 o 14:42, ŻAGANIAK napisał:

Chcesz się dowiedzieć to wejdż na forum w Żaganiu wpisz Krzysztofik i wszystkiego się dowiesz - tylko musisz mieć dużo czasu bo tego jest bardzo dużo i wszystko to co na jego temat i p. Bukiewicz negatywnego NAPISANO to niestety jest to prawda .



Poczytam.Dziękuję.Pozdrawiam.
s
szalony0511
W dniu 24.05.2010 o 14:34, GORLIWY napisał:

I to jest argument z którym można się zgodzić lub nie. Ale z p. Bukiewicz coś musi być na rzeczy skoro jej osoba wywołuje tyle emocji. A O CO CHODZIZ TYMI działaczami PO w Żaganiu?


Pewny jesteś?
Więcej informacji na stronie głównej Gazeta Lubuska
Dodaj ogłoszenie