MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Giełda Rolno-Towarowa w Zielonej Górze tętni życiem. Co i w jakich cenach można tam kupić? Sprawdziliśmy

Paweł Wańczko
Paweł Wańczko
Giełda w niedzielę to ponad pół tysiąca stoisk, które są rozlokowane na 37 000 metrów kwadratowych. To miejsce doskonałe na zakupy. Klienci kupią tu wszystko w jednym miejscu. Czynna jest w każdą niedzielę w godzinach od 8.00 do 14.00.
Giełda w niedzielę to ponad pół tysiąca stoisk, które są rozlokowane na 37 000 metrów kwadratowych. To miejsce doskonałe na zakupy. Klienci kupią tu wszystko w jednym miejscu. Czynna jest w każdą niedzielę w godzinach od 8.00 do 14.00. Paweł Wańczko
Tutaj zakupy zrobisz w każdą niedzielę. I znajdziesz niemal wszystko. Giełda Rolno-Towarowa przy al. Zjednoczenia w Zielonej Górze otwarta jest w każdą niedzielę od samego rana. Byliśmy tam również 2 sierpnia i sprawdziliśmy, co i w jakich cenach można tam kupić.

Giełda w Zielonej Górze otwarta w każdą niedzielę

Sklepy w niedziele są pozamykane. Ale giełda przy al. Zjednoczenia w Zielonej Górze otwarta jest w każdą niedzielę od rana przez kilka godzin. 2 sierpnia odwiedziliśmy to targowisko. Chętnych na zakupy nie brakowało. Sprzedawcy oferowali m.in. świeże warzywa i owoce, miody, odzież, buty, bieliznę, meble, kwiaty, a także zabawki czy rowery. Sprawdźcie w naszej galerii, co i w jakich cenach można tam kupić >>>

Giełda w Zielonej Górze w niedziele otwarta na nowych zasadach

Zgodnie z obowiązującymi obecnie przepisami, związanymi z pandemią koronawirusa, na terenie giełdy w Zielonej Górze w każdą niedzielę jednocześnie zakupy może robić 2 tysiące osób. Wszystko jednak też zależy od tego, ile stoik wystawi się w niedzielę. Jak zapewnia zarządca, limit osób jest przestrzegany, a pilnuje tego firma ochroniarska.

- Przypominamy o potrzebie bezwzględnego przestrzegania obowiązujących powszechnie w miejscach publicznych rygorów higieniczno-sanitarnych, w tym o potrzebie zakrywania ust i nosa oraz o stosowaniu rękawic jednorazowego użytku - informuje na swojej stronie zarządca obiektu, czyli Zielonogórski Rynek Rolno-Towarowy.

ZOBACZ TEŻ

Giełda w niedzielę w Zielonej Górze

Giełda, to jak podkreślają zarządcy, cotygodniowe wydarzenie z ogromnym potencjałem. Zarówno promocyjnym jak i handlowym. – Jestem przekonany, że między innymi właśnie dzięki Giełdzie Niedzielnej nasz rynek jest idealnym miejscem dla każdego biznesu. Raz w tygodniu przez nasz teren przewijają się dziesiątki tysięcy klientów. Trudno znaleźć lepsze miejsce – zauważa wiceprezes Mirosław Zelisko.

Giełda w niedzielę to ponad pół tysiąca stoisk, które są rozlokowane na 37 000 metrów kwadratowych. To miejsce doskonałe na zakupy. Klienci kupią tu wszystko w jednym miejscu! Branże prezentują się rozmaicie, od odzieżowej, przemysłowej czy ogrodniczej po spożywczą, czy gastronomiczną.

ZOBACZ TEŻ

W sierpniu giełda w Zielonej Górze czynna będzie w następujące niedziele:

  • 2 sierpnia
  • 9 sierpnia
  • 16 sierpnia
  • 23 sierpnia
  • 30 sierpnia

Giełda Zielona Góra: godziny otwarcia

Giełda w Zielonej Górze czynna jest w każdą niedzielę w godzinach od 8.00 do 14.00

Giełda w niedzielę to ponad pół tysiąca stoisk, które są rozlokowane na 37 000 metrów kwadratowych. To miejsce doskonałe na zakupy. Klienci kupią tu wszystko w jednym miejscu. Czynna jest w każdą niedzielę w godzinach od 8.00 do 14.00.

Giełda Rolno-Towarowa w Zielonej Górze tętni życiem. Co i w ...

ZOBACZ TEŻ

Giełda w Zielonej Górze od połowy marca 2020 była zamknięta z powodu koronawirusa

Zobacz też: LUDZI O TYCH NAZWISKACH JEST W POLSCE NAJWIĘCEJ. SPRAWDŹ, CZY TWOJE TEŻ JEST NA LIŚCIE. TOP 10

od 16 lat
Wideo

Ceny warzyw i owoców w maju

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska