GOŚĆ TYGODNIA. Sukces goni sukces! Mega Dance znów sięga po mistrzostwo!

redZaktualizowano 

Wideo

Zobacz galerię (3 zdjęcia)
Zobacz, jak trenują Mistrzowie! Zielonogórski Sportowy Klub Taneczny jest jednym z najbardziej utytułowanych klubów w Polsce. O jego sukcesie rozmawiamy w GL TV.

Zielonogórski Sportowy Klub Taneczny jest jednym z najbardziej utytułowanych klubów w Polsce. Trenerzy i zawodnicy – swoją ciężką pracą – stale udowadniają, że tu nic nie jest kwestią przypadku. Podczas Otwartych Mistrzostw Stanów Zjednoczonych, które odbyły się na początku czerwca. W kategorii duety pierwsze miejsce zajęły zawodniczki Mega Dance Alicja Cygańska i Zuzanna Enkot. Na najwyższym podium stanęły również dwie klubowe pary, zdobywając ex aeguo pierwsze miejsce i tytuł mistrza!

O tym, jak trenują zawodnicy i dlaczego na treningach i obozach nie używają telefonów komórkowych rozmawiamy z Bartłomiejem Kobylańskim.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 20

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Brawo Mega Dance!

M
Magda
2019-08-04T21:08:37 02:00, JaromirD:

Ania i Jacek to ta para z Mam Talent? Oni są z tego klubu?

tak

J
JaromirD

Ania i Jacek to ta para z Mam Talent? Oni są z tego klubu?

K
Kamila S

Widziałam tancerzy na kilku pokazach w Zielonej Górze. Gdzie można zapisać dziecko?

G
Gość
2019-08-04T20:34:22 02:00, Rodzice MR:

Rzeczywiście, moje dziecko jest w klubie od ponad 6 lat. Super system, trenerzy, jesteśmy bardzo zadowoleni polecamy spróbować. Pokazy, zawody, wszystkie wyjazdy to prawdziwa przygoda. Cieżka praca z nami rodzicami przynosi efekty. Oby tak dalej. A kto niezadowolony niech robi coś innego.

2019-08-04T21:00:41 02:00, Gość:

Polska rzeczywistość. Zazdrość itd. Rodzice MR, moich dzieci już nie ma w klubie bo im się odwidziało. Ja bardzo żałuję że już nie tańczą. Ale za wszystko co dostali w bardzo dziękuję. Wielka szkoła. Dziękuję trenerzy za pomoc w wychowaniu.

Bartku, nie poddawaj się. Dzisiaj masz grupę trenerów, zaangażowanych rodziców i świetny klub. Czekamy na dalsze sukcesy.

G
Gość
2019-08-04T20:34:22 02:00, Rodzice MR:

Rzeczywiście, moje dziecko jest w klubie od ponad 6 lat. Super system, trenerzy, jesteśmy bardzo zadowoleni polecamy spróbować. Pokazy, zawody, wszystkie wyjazdy to prawdziwa przygoda. Cieżka praca z nami rodzicami przynosi efekty. Oby tak dalej. A kto niezadowolony niech robi coś innego.

Polska rzeczywistość. Zazdrość itd. Rodzice MR, moich dzieci już nie ma w klubie bo im się odwidziało. Ja bardzo żałuję że już nie tańczą. Ale za wszystko co dostali w bardzo dziękuję. Wielka szkoła. Dziękuję trenerzy za pomoc w wychowaniu.

P
Paweł
2019-08-04T20:38:53 02:00, Piotrek:

Dziki Bartek za dobre czasy. Do zobaczenia w grudniu.

2019-08-04T20:53:06 02:00, Kaśka:

A co? jakieś spotkanie? piszcie na fb

podobno przed świętami

K
Kaśka
2019-08-04T20:38:53 02:00, Piotrek:

Dziki Bartek za dobre czasy. Do zobaczenia w grudniu.

A co? jakieś spotkanie? piszcie na fb

G
Gość
2019-08-04T20:35:58 02:00, Kami:

Pozdrowienia od rodziców z Irlandii. Do zobaczenia na zawodach!

Również pozdrawiamy rodziców z Mallow

N
NATALA
2019-08-04T20:44:45 02:00, PMK:

Pozdrowienia trenerze, fajny wywiad.

No i kiedy w końcu treningi!

P
PMK

Pozdrowienia trenerze, fajny wywiad.

M
Maria

Naprawdę, system świetny, moje dzieciaki bardzo zadowolone. Nie znam tak dobrze funkcjonującego szkolenia. Ania i Jacek już na zawsze będą zielonogórską historią. Mam nadzieję że rosną następcy.

P
Piotrek

Dziki Bartek za dobre czasy. Do zobaczenia w grudniu.

K
Kami

Pozdrowienia od rodziców z Irlandii. Do zobaczenia na zawodach!

R
Rodzice MR

Rzeczywiście, moje dziecko jest w klubie od ponad 6 lat. Super system, trenerzy, jesteśmy bardzo zadowoleni polecamy spróbować. Pokazy, zawody, wszystkie wyjazdy to prawdziwa przygoda. Cieżka praca z nami rodzicami przynosi efekty. Oby tak dalej. A kto niezadowolony niech robi coś innego.

Dodaj ogłoszenie