Horror w Międzyrzeczu. Orzeł pokonał Oriona (zdjęcia)

(dab)
Atak międzyrzeczanina Mateusza Pihana (z lewej)
Atak międzyrzeczanina Mateusza Pihana (z lewej) Dariusz Brożek
W sobotę siatkarze Orła Międzyrzecz pokonali we własnej hali zawodników Oriona Sulechów 3:1. Lekko jednak nie mieli, gdyż goście wiele razy pokazali im przysłowiowe pazury, powodując skoki adrenaliny i ciśnienia u kibiców gospodarzy. Zwłaszcza w drugiej odsłonie, kiedy międzyrzeczanie pogubili się i w ataku i w obronie. Sulechowianie znakomicie wykorzystali ich błędy i zakończyli seta korzystnym dla siebie wynikiem 25:15. Równie dramatyczna była końcówka czwartego, ostatniego seta. Goście mieli kilkupunktową, która zapowiadała wyróżnienie wyniku i dogrywkę w piątej odsłonie. Międzyrzeczanie zdołali jednak się pozbierać, wyrównali i po udanym ataku Dominika Srogi zakończyli pojedynek wynikiem 25:23. Na boisku wśród gospodarzy wyróżniali się Mateusz Baran i Damian Misterski.