5/13
Dobry występ obrońcy Olimpii w meczu z Zagłębiem, okraszony...

Marcin Woźniak (Olimpia Grudziądz)

Dobry występ obrońcy Olimpii w meczu z Zagłębiem, okraszony cennym golem na 2:1. Cały blok defensywny grudziądzan zasłużył na uznanie, a Woźniak był wyróżniającym się jego punktem.

6/13
Zawodnik Stomilu ma wyraźny patent na GKS Tychy. Jesienią...

Patryk Kun (Stomil Olsztyn)

Zawodnik Stomilu ma wyraźny patent na GKS Tychy. Jesienią zanotował gola i asystę w wygranym meczu z tyszanami, teraz strzelił dwa gole na wagę remisu. Naszym zdaniem bohater tej kolejki 1. ligi http://www.gol24.pl/1-liga/a/1-liga-patryk-kun-bohater-27-kolejki-nice-1-ligi-gol24-wywiad,12015855/

7/13
Chojniczanka długo nie potrafiła wykorzystać potknięć rywali...

Rafał Grzelak (Chojniczanka Chojnice)

Chojniczanka długo nie potrafiła wykorzystać potknięć rywali w walce o awans, ale sygnał do ataku w końcowych minutach meczu z Pogonią Siedlce dał właśnie Grzelak. Jego piękny strzał na dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu gry dał wyrównanie, a uskrzydlona tym trafieniem drużyna w doliczonym przechyliła szalę zwycięstwa na swoją stronę.

8/13
Zdobył wyrównującą bramkę, od której rozpoczęło się...

Jakub Łukowski (Olimpia Grudziądz)

Zdobył wyrównującą bramkę, od której rozpoczęło się odmienianie losów meczu z Zagłębiem Sosnowiec. W końcówce dołożył asystę przy golu na 2:1 i śmiało można określić go ojcem tego cennego zwycięstwa.