Jest moc! Zawodnicy Klubu Karate NIDAN Zielona Góra sprawdzili formę w pierwszym w tym roku turnieju

Cezary Konarski
Zawodnicy Klubu Karate NIDAN Zielona Góra w pierwszym w tym roku turnieju zdobyli 30 medali. KK NIDAN
Znakomicie rozpoczęli tegoroczne starty reprezentanci Klubu Karate NIDAN Zielona Góra. W turnieju o Puchar Wielkopolski w Gnieźnie zdobyli aż 30 medali.

Dla zielonogórzan był to pierwszy sprawdzian w tym roku. Okazał się niezwykle udany, bo „Nidanki” zdobyły aż 30 medali.

- Wspaniałe starty w konkurencjach kata i kumite zakończyły się rewelacyjnym wynikiem – powiedział Mirosław Kuciarski, trener w KK NIDAN. – Nasi zawodnicy wywalczyli 11 złotych medali, 7 srebrnych i 12 brązowych. Martyna Trubiłowicz, Milena Herdzik i Daria Semneniuk zdobyły po dwa złote „krążki”, zarówno w kata, jak i w kumite. Tym turniejem rozpoczęliśmy przygotowania do najważniejszych startów w tym sezonie. Przed nami w kwietniu w Puławach mistrzostwa Polski, a w czerwcu Puchar Polski dzieci. Gratulacje dla wszystkich startujących, za prawdziwego ducha karate.

Medaliści Klubu Karate NIDAN Zielona Góra

• Złote medale w kata: Martyna Trubiłowicz, Milena Herdzik, Daria Semeniuk, Wiktoria Rajszczak, Konrad Kałasznikow, Maksymilian Mały.
  • Złote medale w kumite: Martyna Trubiłowicz, Daria Semeniuk, Milena Herdzik, Tomasz Rudkiewicz, Wojciech Lewkowicz.
  • Srebrne medale w kata: Agata Jóźwiak, Laura Semeniuk, Maciej Florek, Emil Bińczycki.
  • Srebrne medale w kumite: Michalina Wolska, Maciej Florek, Krzysztof Sokołowski.
  • Brązowe medale w kata: Maja Trubiłowicz, Robert Jóźwiak, Tomasz Rudkiewicz, Jędrzej Sokołowski, Krzysztof Sokołowski, Wojciech Lewkowicz.
  • Brązowe medale w kumite: Maja Trubiłowicz, Weronika Jasiniak, Agata Jóźwiak, Konrad Kałasznikow, Jędrzej Sokołowski, Karol Konik.
Siedem medali zdobyli karatecy LCL-KK NIDAN Zielona Góra we włoskim Rimini.

Karatecy LCL-KK NIDAN Zielona Góra znakomicie spisali się na...