reklama

Kierowca potrącił dziecko w Zielonej Górze. Potem rozebrał się [ZOBACZ FILM Z ZATRZYMANIA]

pij

Wideo

Zobacz galerię (6 zdjęć)
Do zdarzenia doszło we wtorek, 4 czerwca, na ul. Obywatelskiej. Kierowca rozbił kilka samochodów. Jeden pojazd wpadł na plac zabaw i potrącił dziecko. Sprawca został zatrzymany przez ludzi.

Środa, godz. 9:50

- Chłopiec w tej chwili przebywa na Oddziale Chirurgii i Urologii Dziecięcej. Ma złamaną miednicę i w najbliższym czasie lekarze będą podejmować decyzję, czy konieczna będzie operacja - mówi Sylwia Malcher-Nowak, rzeczniczka Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze.

ZOBACZ ZDJĘCIA POLICJI Z MIEJSCA WYPADKU

Potrącenie na placu zabaw w Zielonej Górze. Relacja świadków

Jak wynika z relacji świadków, sprawca wyjechał z garażu przy ul. Obywatelskiej w Zielonej Górze na wstecznym. Wtedy uderzył z dużą siłą w kilka samochodów zaparkowanych pod jednym z bloków. Jedno z aut wpadło na plac zabaw. Chłopiec został potrącony przez uderzone samochody. Ranny 12-latek został zabrany do szpitala karetką.

ZIELONA GÓRA. Kierowca wjechał w plac zabaw. Ranny został 12-latek

Wypadek miał miejsce około godz. 21.00. Świadkowie zatrzymali kierowcę i na miejsce wezwali policję. Przyjechali również strażacy i pogotowie. Kiedy sprawcę potrącenia zatrzymywali policjanci, mężczyzna rozebrał się. Po chwili został skuty kajdankami przez policjantów.

Kierowca był pod wpływem dopalaczy?

Sprawca to 41-latek. – Mężczyzna będzie badany pod kątem narkotyków w organizmie – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Już wiadomo, że sprawca nie był wcześniej notowany. Odpowie za spowodowanie wypadku drogowego i jazdę pod wpływem środków odurzających. Za te przestępstwa według kodeksu karnego grozi kara do 3 lat pozbawienia.

Film z zatrzymania sprawcy zdarzenia przesłała Czytelnik.

Zobacz również:

LUBUSKIE: Pijani kierowcy poszukiwani przez lubuską policję....

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 36

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-06-05T16:14:58 02:00, Gość:

A za przejechanie zapchlonego kundla grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Ktoś chyba upadł na głowę.

2019-06-05T16:33:15 02:00, Gość:

Powinni Ciebie tak przejechać i zobaczyli byśmy jaki z Ciebie heroi skoro propagujesz zwyrodnialstwo. Na takich wyobcowanych, bezdusznych swirów szkoda słów tylko jeszcze większe kary może to coś Ciebie nauczy tak jak resztę myślących tak samo.

2019-06-05T17:04:42 02:00, Kkk:

Kto tu coś propaguje?! Porównuje!!!

2019-06-05T17:48:10 02:00, Gość:

Polecam zimne okłady na zbyt rozgrzane głowy, to pewnie od tych wysokich temperatur? Mam na myśli tych oburzonych odnośnie psa.

2019-06-06T12:01:12 02:00, Gość:

Boże święty ludzie taka jest niestety prawda za potrącenie a co gorsze za zabicie psa jest większa kara niż za potrącenie czy zabicie człowieka tak zwane ułomne polskie prawo

Jak ktoś tego nie rozumie to proszę zapoznać się z kodeksem prawnym i dopiero pogadamy

Proszę nie wieszać psów na osobie która napisała o tych "zapchlonych kundlach" bo dobrze napisał/ła może nie jest to ujęte w ładnych słowach ale tak jest skoro polski rząd bardziej ceni życie psa niż życie ludzkie to ja bardzo przepraszam ale tacy ludzie powinni zostać wywaleni z rządu

A tutaj dam teraz taki przykład osobo która to czytay i już chcesz obsmarować tego człowieka który to napisał proszę się zastanowić za co powinna być większa kara za potrącenie psa czy np. twojego dziecka

2019-06-07T07:07:02 02:00, PRL78:

Tu nie chodzi że zabił psa ,ale że zrobił to ze szczególny okrucieństwem, wręcz z sadyzmem.Nie mieszaj pojęć i nie pomniejszaj czynu tylko dlatego że to był pies .W XIX wieku w Stanach Zjednoczonych pewien gość zabijał konie, obdzierał ze skóry i układał w stosy z powodu zemsty. Za bestialstwo wobec zwierząt został złapany i powieszony.Teraz mamy XXI w i gorszą dzicz niż kiedyś.

2019-06-07T08:36:16 02:00, Gość:

Kary za zabicie zwierzęcia powinny być takie same jak za zabicie człowieka.

Może zwyrodnialcow by ubyło.

Zwierzętom należy się większy szacunek niż większości zasranych ludzi.

Dokładnie!

w
waldo

Oj żeby pan Bodnar nie dopatrzył się uchybienia czytelniczka może mieć problemy sfilmowała ćpuna bez majtek

G
Gość

A ci policjanci w naszej pięknej Polsce to mnie zawsze zadziwiają. Stoją, dyskutują, przypatrują się. Szkoda, że jak się już rizebral jak w pipshow to z dupy na nich gazem nie popuscił i uciekł. Naszą policję powinno się oddelegować do USA na szkolenia. Dużo dobrego by się nauczyli

G
Gość

Rodzina chłopca , właściciele rozbitych aut powinni wziąć mocnego adwokata i wywalczyć dobre odszkodowanie ,a ćpun powinien po odsiadce zapitalac do na wypłatę tego odszkodowania .

100%ze to nie pierwszy taki wybryk tego ćpuna!,tylko że teraz dorwali go ludzie i uniemożliwili dalsze wojaże.

Nie sądzę żeby ćpunisko wyciągnęło wnioski,beret już tak zryty,że żaden detox w pełni nie odtruje pozostałości mózgu .Cóż taką drogę wybrał ,ale czemu na tej drodze ucierpiało niewinne dziecko?

dla takiego lapsa nie mam litości,niech się zacpa na śmierć byle zdala od ludzi.

G
Gość
2019-06-05T16:14:58 02:00, Gość:

A za przejechanie zapchlonego kundla grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Ktoś chyba upadł na głowę.

2019-06-05T16:33:15 02:00, Gość:

Powinni Ciebie tak przejechać i zobaczyli byśmy jaki z Ciebie heroi skoro propagujesz zwyrodnialstwo. Na takich wyobcowanych, bezdusznych swirów szkoda słów tylko jeszcze większe kary może to coś Ciebie nauczy tak jak resztę myślących tak samo.

2019-06-05T17:04:42 02:00, Kkk:

Kto tu coś propaguje?! Porównuje!!!

2019-06-05T17:48:10 02:00, Gość:

Polecam zimne okłady na zbyt rozgrzane głowy, to pewnie od tych wysokich temperatur? Mam na myśli tych oburzonych odnośnie psa.

2019-06-06T12:01:12 02:00, Gość:

Boże święty ludzie taka jest niestety prawda za potrącenie a co gorsze za zabicie psa jest większa kara niż za potrącenie czy zabicie człowieka tak zwane ułomne polskie prawo

Jak ktoś tego nie rozumie to proszę zapoznać się z kodeksem prawnym i dopiero pogadamy

Proszę nie wieszać psów na osobie która napisała o tych "zapchlonych kundlach" bo dobrze napisał/ła może nie jest to ujęte w ładnych słowach ale tak jest skoro polski rząd bardziej ceni życie psa niż życie ludzkie to ja bardzo przepraszam ale tacy ludzie powinni zostać wywaleni z rządu

A tutaj dam teraz taki przykład osobo która to czytay i już chcesz obsmarować tego człowieka który to napisał proszę się zastanowić za co powinna być większa kara za potrącenie psa czy np. twojego dziecka

2019-06-07T07:07:02 02:00, PRL78:

Tu nie chodzi że zabił psa ,ale że zrobił to ze szczególny okrucieństwem, wręcz z sadyzmem.Nie mieszaj pojęć i nie pomniejszaj czynu tylko dlatego że to był pies .W XIX wieku w Stanach Zjednoczonych pewien gość zabijał konie, obdzierał ze skóry i układał w stosy z powodu zemsty. Za bestialstwo wobec zwierząt został złapany i powieszony.Teraz mamy XXI w i gorszą dzicz niż kiedyś.

Kary za zabicie zwierzęcia powinny być takie same jak za zabicie człowieka.

Może zwyrodnialcow by ubyło.

Zwierzętom należy się większy szacunek niż większości zasranych ludzi.

P
PRL78
2019-06-05T16:14:58 02:00, Gość:

A za przejechanie zapchlonego kundla grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Ktoś chyba upadł na głowę.

2019-06-05T16:33:15 02:00, Gość:

Powinni Ciebie tak przejechać i zobaczyli byśmy jaki z Ciebie heroi skoro propagujesz zwyrodnialstwo. Na takich wyobcowanych, bezdusznych swirów szkoda słów tylko jeszcze większe kary może to coś Ciebie nauczy tak jak resztę myślących tak samo.

2019-06-05T17:04:42 02:00, Kkk:

Kto tu coś propaguje?! Porównuje!!!

2019-06-05T17:48:10 02:00, Gość:

Polecam zimne okłady na zbyt rozgrzane głowy, to pewnie od tych wysokich temperatur? Mam na myśli tych oburzonych odnośnie psa.

2019-06-06T12:01:12 02:00, Gość:

Boże święty ludzie taka jest niestety prawda za potrącenie a co gorsze za zabicie psa jest większa kara niż za potrącenie czy zabicie człowieka tak zwane ułomne polskie prawo

Jak ktoś tego nie rozumie to proszę zapoznać się z kodeksem prawnym i dopiero pogadamy

Proszę nie wieszać psów na osobie która napisała o tych "zapchlonych kundlach" bo dobrze napisał/ła może nie jest to ujęte w ładnych słowach ale tak jest skoro polski rząd bardziej ceni życie psa niż życie ludzkie to ja bardzo przepraszam ale tacy ludzie powinni zostać wywaleni z rządu

A tutaj dam teraz taki przykład osobo która to czytay i już chcesz obsmarować tego człowieka który to napisał proszę się zastanowić za co powinna być większa kara za potrącenie psa czy np. twojego dziecka

Tu nie chodzi że zabił psa ,ale że zrobił to ze szczególny okrucieństwem, wręcz z sadyzmem.Nie mieszaj pojęć i nie pomniejszaj czynu tylko dlatego że to był pies .W XIX wieku w Stanach Zjednoczonych pewien gość zabijał konie, obdzierał ze skóry i układał w stosy z powodu zemsty. Za bestialstwo wobec zwierząt został złapany i powieszony.Teraz mamy XXI w i gorszą dzicz niż kiedyś.

G
Gość

Zyczmy chłopcu szybkiego powrotu do zdrowia, bo to najważniejsze!!a tym którzy na całe szczęście byli przytomni,z ludzkiemi odruchami ludziom którzy zatrzymali sprawcę podziękujmy!!To dzięki nim nie odjechał bezkarnie!

G
Gość

Zapchlony kundel to też żywa istota, która czuje. Tu chodzi o zwyrodnialstwo. O to co siedzi w człowieku. Może taki co rozjezdza czy zabija również zaczynał od bezbronnych psów. Potępiam każdy akt przemocy wobec drugiej żywej istoty!!!

F
Fred

Cwelu sam jesteś zapchlonym kundlem!!!

G
Gość
2019-06-05T16:14:58 02:00, Gość:

A za przejechanie zapchlonego kundla grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Ktoś chyba upadł na głowę.

2019-06-05T16:33:15 02:00, Gość:

Powinni Ciebie tak przejechać i zobaczyli byśmy jaki z Ciebie heroi skoro propagujesz zwyrodnialstwo. Na takich wyobcowanych, bezdusznych swirów szkoda słów tylko jeszcze większe kary może to coś Ciebie nauczy tak jak resztę myślących tak samo.

2019-06-05T17:04:42 02:00, Kkk:

Kto tu coś propaguje?! Porównuje!!!

2019-06-05T17:48:10 02:00, Gość:

Polecam zimne okłady na zbyt rozgrzane głowy, to pewnie od tych wysokich temperatur? Mam na myśli tych oburzonych odnośnie psa.

Boże święty ludzie taka jest niestety prawda za potrącenie a co gorsze za zabicie psa jest większa kara niż za potrącenie czy zabicie człowieka tak zwane ułomne polskie prawo

Jak ktoś tego nie rozumie to proszę zapoznać się z kodeksem prawnym i dopiero pogadamy

Proszę nie wieszać psów na osobie która napisała o tych "zapchlonych kundlach" bo dobrze napisał/ła może nie jest to ujęte w ładnych słowach ale tak jest skoro polski rząd bardziej ceni życie psa niż życie ludzkie to ja bardzo przepraszam ale tacy ludzie powinni zostać wywaleni z rządu

A tutaj dam teraz taki przykład osobo która to czytay i już chcesz obsmarować tego człowieka który to napisał proszę się zastanowić za co powinna być większa kara za potrącenie psa czy np. twojego dziecka

A
Artur

Proszę rodziców chłopca o kontakt, chciałbym przekazać ważne informacje. Mój e-mail: arturs0606zi@popk.pl

G
Gość
2019-06-05T20:11:49 02:00, Typowykutas:

Typowy wyborca pis " psychiczni i stuknięci .

Debilu a co ma to zdarzenie do polityk?i ,taki sam "inteligentny "jesteś jak ten burak który jest zdziwiony że dzieci są po 21 jeszcze na podwórku....masakra jak nie masz nic do powiedzenia to nie pisz głupot

Ł
Łasica
2019-06-05T16:14:58 02:00, Gość:

A za przejechanie zapchlonego kundla grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Ktoś chyba upadł na głowę.

Zaiste Ty

G
Gość
2019-06-05T21:03:51 02:00, Gość:

o 21 godzinie dzieci jeszcze nie w domu? odebrać 500 czy rodzice dzieci byli trzeźwi?

2019-06-05T22:35:37 02:00, Gość:

Debil o 21 jeszcze przy internecie?

Tak byli trzeźwi baranie !

G
Gość
2019-06-05T21:03:51 02:00, Gość:

o 21 godzinie dzieci jeszcze nie w domu? odebrać 500 czy rodzice dzieci byli trzeźwi?

Debil o 21 jeszcze przy internecie?

Dodaj ogłoszenie