MAJALAND: otwarcie wielkiego parku rozrywki już niebawem....

  MAJALAND: otwarcie wielkiego parku rozrywki już niebawem. Znamy ceny biletów w Majaland oraz listę atrakcji [MAJALAND OTWARCIE, BILETY]

  sndr

  Gazeta Lubuska

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  MAJALAND: otwarcie wielkiego parku rozrywki już niebawem. Znamy ceny biletów w Majaland oraz listę atrakcji [MAJALAND OTWARCIE, BILETY]
  1/89

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  Majaland będzie jednym z największych parków rozrywki w Polsce. Zagraniczni inwestorzy postanowili stworzyć karinę Pszczółki Mai w niewielkiej miejscowości Kownaty w gminie Torzym (w bliskim sąsiedztwie autostrady A2). Znamy już coraz więcej atrakcji, jakie czekają na zwiedzających park oraz datę otwarcia parku rozrywki Majaland.

  Park rozrywki MAJALAND


  Majaland ma składać się z pełnych atrakcji parków tematycznych, hoteli, restauracji oraz domków letniskowych. Podobne parki rozrywki do Majaland Kownaty znajdują się już w Belgii, Holandii i Niemczech.
  MAJALAND atrakcje  Cały park zbudowany będzie na zasadzie krainy Pszczółki Mai. Na dobrą zabawę w nim będą mogły liczyć nie tylko dzieci, ale również dorośli. Główną atrakcją Majaland będzie wielkie drzewo, wokół którego powstanie cała kraina.  Nie zabraknie też zabaw na przeróżnych karuzelach, czy też kolejkach. Majaland ma być otwarty przez cały rok i nie wszystkie atrakcje będą na dworze. Część z nich będzie znajdować się pod zadaszeniem.

  Sonda

  Czy odwiedzisz MAJALAND?  MAJALAND otwarcie


  Park rozrywki Majaland w Kownatach pod Torzymiem (powiat sulęciński) zajmie 10 hektarów. Rocznie krainę Pszczółki Mai ma odwiedzać ok. 300 tys. osób! Otwarcie Majaland początkowo planowano na maj.  Otwarcie Majaland odbędzie się 29 września  MAJALAND ceny biletów

  • Bilet normalny: Dzieci powyżej 1 metra wzrostu i dorośli - 69,90 zł
  • Bilet dla dzieci, które mają mniej od 85 do 100 cm wzrostu - 39,90 zł
  • Bilet dla seniorów (od 70. roku życia) - 39,90 zł
  • Dzieci poniżej 85 cm mają wstęp darmowy
  MAJALAND - wielka inwestycja w lubuskiej gminie


  – Czekamy na otwarcie! Dzięki tej inwestycji rozwinie się miasto, będą zarabiały sklepy, restauracje, hotele. Goście, których miałem w hotelu, już zapowiedzieli, że jak otworzą park, to będą chcieli u mnie miejsce. Teraz czekamy na klientów, a niebawem klienci będą rezerwowali u nas miejsca – ma nadzieję właściciel hotelu w Torzymiu.

  – Bardzo się cieszymy, że coś takiego powstaje właśnie u nas – mówi Anna Kienic z Kownat.

  MAJALAND - korzyści dla gminy  – Poprawia się wizualnie cała gmina. W Walewicach mamy nowy asfalt, powstają nowe firmy agrotury-styczne koło Torzymia. Gmina niesamowicie się rozwinie. To wielki zastrzyk dla gminy i jej mieszkańców – stwierdza Irena Pałuszka z Walewic.

  Czytaj treści premium w Gazecie Lubuskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Małe Mądrale odc.4

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  GazetaLubuska.pl poleca:

  Pracuj u nas - Seco Warwick zaprasza!

  Pracuj u nas - Seco Warwick zaprasza!

  Tu znajdziesz kandydatów w wyborach samorządowych 2018

  Tu znajdziesz kandydatów w wyborach samorządowych 2018