Majaland. Park rozrywki Majaland już otwarty. Zobacz, jakie...

  Majaland. Park rozrywki Majaland już otwarty. Zobacz, jakie atrakcje! 20.01.2019 [CENY, GODZ. OTWARCIA, DOJAZD, PARKINGI]

  Zdjęcie autora materiału

  Sandra Soczewa

  Gazeta Lubuska

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  Majaland. Park rozrywki Majaland już otwarty. Zobacz, jakie atrakcje! 20.01.2019 [CENY, GODZ. OTWARCIA, DOJAZD, PARKINGI]
  1/57

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  Majaland to jeden z największych parków rozrywki w Polsce. Powstał w Kownatach - małej miejscowości pod Torzymiem (woj. lubuskiej, powiat sulęciński).
  Majaland Kownaty to jedyny taki park rozrywki w Polsce. To bajkowa kraina Pszczółki Mai, Heidi oraz Wikinga Vicka. Podobne parki rozrywki, jak Majaland powstały już w Niemczech, Holandii i Belgi.

  MAJALAND gdzie jest?


  Park rozrywki Majaland powstał w Kownatach w odległości około 5 km od miejscowości Torzym w powiecie sulęcińskim, województwie lubuskim.  Jak dojechać do Majalandu?

  Do Majalandu bez problemu dojadą nasi zachodni sąsiedzi, lubuszanie, a także mieszkańcy Wielkopolski czy Zachodniopomorskiego. Przez Torzym przebiega autostrada A2, z której z łatwością można zjechać do Majalandu. Droga do parku rozrywki Majaland jest oznaczona.

  MAJALAND atrakcje


  Cały park zbudowany będzie na zasadzie krainy Pszczółki Mai. Na dobrą zabawę w nim będą mogły liczyć nie tylko dzieci, ale również dorośli. Główną atrakcją Majaland będzie wielkie drzewo, wokół którego powstanie cała kraina.  Nie zabraknie też zabaw na przeróżnych karuzelach, czy też kolejkach. Majaland ma być otwarty przez cały rok i nie wszystkie atrakcje będą na dworze. Część z nich będzie znajdować się pod zadaszeniem.

  Atrakcje w Majaland
  1. Farma Heidi
  2. Karuzela Kwiatów
  3. Karuzela Motyli
  4. Klasa Heidi
  5. Kulki
  6. Las Zabaw
  7. Mali Strażacy
  8. Miasteczko Samochodowe
  9. Plac zabaw Gucia
  10. Plac zabaw Mai
  11. Przygoda z Filipem
  12. Rollercoaster Wikingów
  13. Samochodziki
  14. Super Ślizg
  15. Szkoła Latania
  16. Tańcząca fontanna
  17. Teatr
  18. Totem Wikingów
  19. Tratwa
  20. Wielki Drakkar
  21. Wulkan
  22. Żabki
  23. Zakręcona Farma
  24. Łódeczki
  25. Łodzie Wikingów
  MAJALAND ceny biletów

  • Bilet normalny: Dzieci powyżej 1 metra wzrostu i dorośli - 69,90 zł
  • Bilet dla dzieci, które mają mniej od 85 do 100 cm wzrostu - 39,90 zł
  • Bilet dla seniorów (od 70. roku życia) - 39,90 zł
  • Dzieci poniżej 85 cm mają wstęp darmowy


  Majaland bilety. Ważną sprawą jest to, że za bilety w Majaland płacimy tyle, ile mamy wzrostu. Co istotne, dzieci mierzone są w butach - warto mieć to na uwadze.

  Majaland bilety online.


  Bilety do Majaland można kupować też online. Jak mówią pracownicy parku rozrywki to dobre rozwiązanie, ponieważ limit wejść na dany moment w Majalandzie jest ograniczony. Kupując bilet online do Majaland macie pewność, że będziecie mogli w pełni skorzystać z atrakcji tego parku.  Majaland karta dużej rodziny  To bardzo ważna informacja! W Majaland honorowana jest Karta Dużej Rodziny! Jeśli jesteście jej posiadaczami, możecie liczyć na bilety do Majaland w bardzo atrakcyjnych cenach.  Majaland - punkty sprzedaży biletów  Bilety do Majaland możecie kupić online, w kasie parku rozrywki oraz m.in. w markecie Intermarche w Słubicach. Co ciekawe, bilety sprzedawane w Intermarche są tańsze od tych, które kupicie na miejscu w kasie parku rozrywki. W przyszłości bilety do Majaland będzie można kupić też w Askanie oraz innych sklepach i marketach na terenie województwa lubuskiego.  MAJALAND parkingi


  Parkowanie w Majaland to żaden problem! Zachodni inwestorzy kupili ogromną działkę pod swoją rozrykową inwestycję. W Majaland można zaparkować tuż przed samym wejściem do parku rozrywki. Parkowanie w Majaland jest darmowe.

  Czytaj treści premium w Gazecie Lubuskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Małe Mądrale odc.4

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  GazetaLubuska.pl poleca:

  Pracuj u nas - Seco Warwick zaprasza!

  Pracuj u nas - Seco Warwick zaprasza!

  Rezolutne przedszkolaki o świętach Bożego Narodzenia

  Rezolutne przedszkolaki o świętach Bożego Narodzenia