MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Memoriał Wagnera: Argentyńczycy wygrywają po zaciętym pojedynku

(szyly)
archiwum
Reprezentacja Argentyny wygrała z Iranem 3:2 (25:16, 18:25, 25:22, 20:25, 17:15) w swoim drugim meczu w ramach X Memoriału Huberta Wagnera.

Początek spotkania wcale nie zwiastował tak wyrównanego spotkania. Argentyńczycy w pierwszym secie mieli już nawet 10 punktów przewagi. Ostatecznie wygrali dziewięcioma i zapowiadało się na to, że przybysze z Ameryki Południowej wygrają łatwo i przyjemnie.

Drugi set odwrócił jednak losy meczu. Tym razem to Irańczycy pokazali kawał dobrej siatkówki i wygrali z siedmioma punktami przewagi. I tak to spotkanie wyglądało już do końca - set za set.

Ostatecznie to Argentyńczycy wygrali, ale wielkie brawa należą się Iranowi za walkę i serce do gry. Około 17 drugi dzisiejszy mecz - Polska podejmie Niemców.