Zamknij

Gazeta Lubuska

Morsowanie z radnymi. Zielonogórska grupa „Foczki” wygrała licytację na rzecz WOŚP

W szeregu zielonogórskich licytacji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy była możliwość wylicytowania wspólnego morsowania z radnymi: Filipem

Facebook.com/Ula Jankowska

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/42] Następne

W szeregu zielonogórskich licytacji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy była możliwość wylicytowania wspólnego morsowania z radnymi: Filipem Gryko, Pawłem Wysockim, Tomaszem Sroczyńskim, Mariuszem Rosikiem, Rafałem Kaszą, Robertem Górskim i Grzegorzem Hryniewiczem.

Licytacja dostarczyła sporo emocji, bo kilka osób długo nie zamierzało wypuścić z rąk okazji do morsowania z zielonogórskimi radnymi. Najlepiej do licytacji przygotowana była grupa „Foczki”, która na co dzień morsuje w podzielonogórskiej Świdnicy.

Ula Jankowska, nazywana przez ekipę „przewodniczącą”, ostro przebijała kwoty oferowane przez innych. I dopięła swego. „Mamy to! Grupa Foczki wygrała licytację. Jesteśmy najlepsi!” – napisała na Faceboooku Ula Jankowska tuż po licytacji, po której konto WOŚP powiększyło się o 1210 zł.

Do wspólnego morsowania ma dojść 14 lutego w Zalewie Świdnickim. Smaczku dodaje fakt, że żaden z radnych, którzy zgłosili się do zanurzenia w lodowatej wodzie, nigdy wcześniej nie morsował.

Obejrzyjcie w galerii zdjęć, jak grupa „Foczki” morsowała podczas 29. Finału WOŚP >>>>

POLECAMY: Morsują w podzielonogórskiej Świdnicy. Zobaczcie, jaka płynie z nich energia

ZOBACZ TEŻ: Zielonogórzanie morsowali w lodowatej wodzie Karkonoszy

WIDEO: Morsowanie w podzielonogórskiej Świdnicy, 10 stycznia 2021 r.

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy