9/11
Mecz, który był krokiem milowym dla Legii w drodze po...

LEGIA - LECH 2:0 (17.05.2017)

Mecz, który był krokiem milowym dla Legii w drodze po mistrzostwo Polski. Wojskowi rozpoczęli sezon od porażki 1:4 z Lechem w Superpucharze Polski, ale na trzy kolejki przed końcem rozgrywek ligowych to przeciwko nim zbliżyli się do kolejnego tytułu.
To spotkanie było też swojego rodzaju zwieńczeniem krótkiego pobytu w Warszawie Vadisa Odjidja - Ofoe, który nie tylko rozegrał świetne zawody, ale dał Legii prowadzenie już w 7. minucie. W końcówce meczu rezultat ustalił ulubieniec trybun Michał Kucharczyk.

10/11
O takich meczach kibice Lecha marzą. Kolejorz tamtego dnia...

LECH - LEGIA 3:0 (01.10.2017)

O takich meczach kibice Lecha marzą. Kolejorz tamtego dnia był o klasę lepszy od rywali, zadając jej kolejne ciosy. Na długo przed końcowym gwizdkiem kibice przy Bułgarskiej mogli świętować, gdyż widać było, że goście nie są w stanie odrobić strat. 3:0 było najniższym wymiarem kary. Legia zagrała tak źle, że jej kibice zaatakowali zawodników po powrocie do Warszawy.

Niestety dla Lecha, potem wszystko poszło źle. Goście po klęsce zdołali się odbudować, a Kolejorz grał coraz słabiej i sezon skończył bez mistrzostwa, za to w asyście policji i atmosferze skandalu

11/11
Mecz, który zadecydował o tytule mistrz Polski nie został...

LECH - LEGIA 0:3 (20.05.2018)

Mecz, który zadecydował o tytule mistrz Polski nie został nawet dokończony. W 81. minucie przy prowadzeniu Legii 2:0 kibice Lecha zaczęli rzucać race na murawę i nawet rozwalili część płotu odgradzającą ich od murawy. Pseudokibice przedarli się na boisko, interweniowała policja, a sędzia ostatecznie zakończył spotkanie. Piłkarze Legii w szatni otworzyli już szampany, choć o tytule przesądziła dopiero decyzja komisji dzień później.