1/15
Reprezentacja Polski wygrała z Albanią 4:1, mimo mało...

Oceny Polaków po meczu z Albanią

Reprezentacja Polski wygrała z Albanią 4:1, mimo mało przekonującej gry, zwłaszcza w pierwszej połowie. Świetny był Robert Lewandowski, który nie tylko strzelił gola, ale też wypracował idealną sytuację Grzegorzowi Krychowiakowi. Dla tego z kolei był to jedyny pozytywny akcent czwartkowego spotkania eliminacji mistrzostw świata. Zobacz, jak oceniliśmy wybrańców Paulo Sousy.

2/15
Co prawda przy straconym golu był ostatnim ogniwem, ale...

Wojciech Szczęsny - 3 (skala 1-6)

Co prawda przy straconym golu był ostatnim ogniwem, ale dołożył swoje. Trudno uwierzyć, że z tak ostrego kąta przeciwnik zdołał posłać piłkę do bramki przy dalszym słupku. Na szczęście Szczęsny szybko się z tej sytuacji otrząsnął, bo w krótkim odstępie czasu miał dwie udane interwencje.

3/15
Zadziorny w odbiorze, potwierdził dobrą formę z klubu w...

Bartosz Bereszyński - 4

Zadziorny w odbiorze, potwierdził dobrą formę z klubu w pojedynkach główkowych. Przy golu bardziej zamieszani byli jego koledzy, choć rywal wszedł w pole karne z jego strony. Niestety, zszedł w 32. minucie z powodu kontuzji.

4/15
Sprytnie zagrał piłkę wzdłuż bramki, asystując przy...

Kamil Glik - 3

Sprytnie zagrał piłkę wzdłuż bramki, asystując przy pierwszej bramce Lewandowskiego. Chwilę wcześniej dopytywał Sousę, czy ma iść w pole karne. Gorzej było w defensywie. Zawahał się przy wrzutce rywali, z czego strzelili wyrównującego gola. W drugiej połowa ściął rywala w polu karnym, ale sędzia tego nie zauważył.