Odszedł Eliasz Dziarkowski, przegrał walkę o życie. Zostawił żonę i córeczkę

opr. Lucyna Makowska
Eliasz Dziarkowski zmarł wczoraj wieczorem, w objęciach żony.
Eliasz Dziarkowski zmarł wczoraj wieczorem, w objęciach żony. Arch prywatne
Czasami życie jest za krótkie o całe życie- napisała na swoim FB profilu „Skądś to znam” Anna Dziarkowska, żona Eliasza i nasza redakcyjna koleżanka.

-Z ogromną raną w sercu chcę Was poinformować, że wczoraj wieczorem, w moich ramionach zmarł nasz najdroższy Eliaszek. Dziękuję, że dzięki Waszemu wsparciu i pomocy mogliśmy do końca wierzyć, że pokonamy tą paskudną chorobę.

Ania pisała tam o zmaganiach, ogromnej determinacji i tytanicznej sile, z jaką rodzina starała się pokonać straszliwą chorobę Eliasza. Cierpiał na chłoniaka Hodgkina. Chorobę zdiagnozowano u niego ponad trzy lata temu. Żonę Annę i ich trzyletnią córeczkę Milenkę utrzymywała przy życiu jedynie nadzieja, że mąż pokona złośliwego nowotwora. Niestety tę walkę przegrał. Na łamach GL również pisaliśmy o akcjach, zbiórkach pieniędzy na koszmarnie drogie leczenie mężczyzny.

Termin uroczystości pogrzebowej nie jest na razie znany.

Do pogrążonej w żałobie Ani natychmiast popłynęły wyrazy współczucia, od wielu osób, nawet tych, którzy osobiście nie znali rodziny, a dzięki wpisom na stronie bardzo identyfikowali się z cierpieniem, ale i siłą żony walczącej o każdy dzień życia swojej drugiej połówki, dodawali jej otuchy i wsparcia. Dołączamy się do nich również my.

Oto jeden z nich: „Aniu pamiętaj, że filiżankę wkłada się do pieca nie po to, żeby ją zniszczyć, ale zahartować. Ból nie mija w tym systemie, ale z czasem się do niego przyzwyczajamy kiedy ten czas nadejdzie. Zobaczysz, że będziesz zahartowana i mocna jak ze stali i ta siła pomoże ci bezpiecznie przeprowadzić Milenkę przez czekającą nas zawieruchę, prosto w ramiona stęsknionego taty. Trzymajcie się mocno…”

PolecaneŻagań. Natalia miała tylko 32 lata. Zabiła ją cukrzyca, dzień przed urodzinami...

Czytaj teżEliasz Dziarkowski jest bardzo chory. To złośliwy nowotwór. Ma cudowną żonę i małą córeczkę. Potrzebuje naszej pomocy, by móc żyć!

Obejrzyj

Wideo

Dodaj ogłoszenie