Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Park im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gubinie? Trwają konsultacje w sprawie nazwy

Łukasz Koleśnik
Łukasz Koleśnik
Park przy ulicy Słonecznej w Gubinie może nosić nazwę im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Park przy ulicy Słonecznej w Gubinie może nosić nazwę im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. UM Gubin
Trwają konsultacje, dotyczące nadania nazwy parkowi zlokalizowanemu przy ulicach Królewskiej oraz Słonecznej w Gubinie. Czy będzie się on nosił nazwę Parku im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to zawsze święto w Gubinie. Mieszkańcy chętnie otwierają swoje serca i portfele podczas tych zbiórek, bijąc kolejne rekordy. Zwykle Gubin wynikami ustępuje tylko największym miastom w województwie lubuskim, czyli Zielonej Górze i Gorzowowi Wlkp.

Podczas ostatniego, 32. Finału WOŚP gubiński sztab zdołał przekroczyć barierę 300 tys. zł. Poprzedni lokalny rekord zbiórki na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wynosił 200 tys. zł.

WOŚP dużo znaczy dla Gubina. Nic więc dziwnego, że jeden z parków miejskich może nosić nazwę im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zadecydują o tym mieszkańcy.

Park im. WOŚP w Gubinie?

Urząd miasta w Gubinie zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych, dotyczących zaopiniowania propozycji nadania parkowi przy ulicach Królewskiej i Słonecznej nazwy "Park imienia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy".

Jak czytamy na stronie gubińskiego samorządu, ankiety będą przyjmowane od 22 lutego do 15 marca 2024 r. Wypełnione, imienne, formularze można składać w formie pisemnej i elektronicznej. Forma pisemna polega na wysłaniu za pomocą poczty na adres UM w Gubinie (ul. Piastowska 24, 66-620 Gubin) wydrukowanej i wypełnionej ankiety zamieszczonej na stronie internetowej lub złożeniu jej w Punkcie Informacyjnym Urzędu Miejskiego.
Forma elektroniczna polega na tym, że osoba uprawniona ma możliwość oddania tylko jednego głosu w internetowym formularzu.

Ponadto można wysłać wypełniony formularz pocztą elektroniczną na adres: [email protected]

Druk ankiety będzie można także otrzymać w Punkcie Informacyjnym Urzędu Miejskiego w Gubinie.

Park im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie jest jedyną opcją. Wciąż można składać inne propozycje do 15 marca 2024 r.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Dni Lawinowo-Skiturowe

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska