Pociąg marzeń. Wyjątkowa akcja Gazety Lubuskiej, która zabierze dzieci na wakacje. Dołącz do nas!

Akcja specjalna Pociąg Marzeń
Udostępnij:
Już w te wakacje wyrusz z nami Pociągiem Marzeń i spełnij wakacyjne marzenia dzieci. Jak? To proste: wykupujesz jeden albo i więcej wagoników naszego wyjątkowego pociągu, my umieszczamy na nich logo Twojej firmy i wspólnie zapewniamy dzieciom niezapomniany wyjazd. Poniżej szczegóły.

Założenia akcji

Pociąg marzeń to akcja, której głównym celem jest pomoc w zorganizowaniu letniego wypoczynku dzieciom, które z różnych powodów nie mogą sobie na to pozwolić. Dzieci z domów dziecka, rodzinnych domów dziecka, ale też podopieczni z rodzin, które z różnych przyczyn borykają się z problemami finansowymi i nie tylko – każde z nich zasługuje na odpoczynek i beztroskie wakacje. Współpracując z fundacjami i stowarzyszeniami, jesteśmy w stanie pomóc chociaż części z nich i wspólnie sprawić, żeby nadchodzące lato było dla nich wyjątkowe.

Nasze działania nie byłyby możliwe, gdyby nie partnerzy biznesowi i firmy, które zdecydują się dołączyć swój wagonik do naszego Pociągu. Połowa kwoty przeznaczonej na zakup przysłowiowej cegiełki, a w naszym wypadku wagonu, pozwoli sfinansować letni wypoczynek dla podopiecznych współpracującej z nami fundacji. W zamian za wsparcie oferujemy uśmiechy zadowolonych dzieci, które wyjadą na swoje wymarzone wakacje, oraz akcję promocyjną na łamach naszego dziennika.

Na stronach papierowego wydania Gazety Lubuskiej od 24 czerwca do 12 sierpnia będziemy publikować wagoniki – każdy z logo firmy, która dołoży się do wyjazdu podopiecznych współpracującego z nami stowarzyszenia. Prezentujemy je również w Internecie.
W tym roku partnerem naszej akcji będzie Stowarzyszenie Pomocy Bliźniemu im. Brata Krystyna w Gorzowie Wlkp., które na co dzień zajmuje się dziećmi oraz osobami ubogimi, a także w kryzysach . Razem sprawimy, że te wakacje dla wielu dzieci będą niezapomniane!

Pociąg marzeń. Wyjątkowa akcja Gazety Lubuskiej, która zabierze dzieci na wakacje. Dołącz do nas!

Jak dołączyć do Pociągu Marzeń?

Aby dołączyć do Pociągu Marzeń, wystarczy napisać na adres [email protected] lub zadzwonić pod numer 500-324-374. Wsiądź z nami do Pociągu i zróbmy razem dużo dobrego tego lata!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Więcej informacji na stronie głównej Gazeta Lubuska