Pokaż, z jaką liczbą kojarzy Ci się Twoje życie i wygraj fantastyczne nagrody!

Materiał powstał we współpracy z Urzędem Statystycznym w Zielonej Górze
Zastanawialiście się kiedyś, jak ważne są w naszym życiu liczby? Numery domów, autobusów, dróg, wszystkie są nam potrzebne do funkcjonowania. Liczbami opisujemy większość sytuacji z naszego życia, np. to, ile czasu zajmuje nam dojazd do pracy, ile filmów obejrzeliśmy, czy przeczytaliśmy książek. Liczby to również ważne daty, z którymi wiążą się dobre wspomnienia. Przypominają nam one również o trwającym Narodowy Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań, w związku z tym, nasza redakcja oraz Urząd Statystyczny w Zielonej Górze czekają na Wasze fotografie.

Przed nami konkurs, który będzie opierał się na liczbach!

Na czym polega? Prześlijcie do nas zdjęcie, które w niestandardowy i oryginalny sposób przedstawia liczbę związaną z Waszym życiem. Co ważne, na zdjęciu nie może być utrwalony wizerunek żadnej osoby. Jak więc to zrobić? Wykorzystajcie elementy domowego wyposażenia, garderoby i w taki sposób pokażcie nam, co jest dla Was ważne. Jesteśmy przekonani, że nie zabraknie Wam wyobraźni i pozytywnie nas zaskoczycie!

Nagrody
w konkursie

Najciekawsze prace wybierze Jury konkursu „Liczysz się Ty! - Moje życie w liczbach”.
Laureatami zostaną autorzy najciekawszych prac. Podkreślamy raz jeszcze: liczą się dla nas pomysłowość, oryginalność, niebanalne podejście do tematu, a także walory artystyczne pracy.

A jest o co walczyć:

  • I miejsce – czytnik e-book, plecak i dysk przenośny
  • II miejsce – smartwatch, plecak i dysk przenośny
  • III miejsce – wideo wizjer, plecak i dysk przenośny
ZGŁOŚ ZDJĘCIE

Zasady konkursu

Zgłaszanie prac będzie się odbywało w dniach od 8 września 2021 r. godz. 12:00 do 29 września 2021 r. do godz. 23:59.
Zdjęcia należy nadsyłać za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie: www.gazetalubuska.pl/mojezyciewliczbach

Zgłoszenie powinno zawierać:

  • zdjęcie w formacie .JPG, .PDF lub .PNG, o wadze maksymalnej do 5 MB
  • imię i nazwisko zgłoszonego kandydata,
  • miejsce zamieszkania kandydata,
  • kontaktowy numer telefonu kandydata

W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie pełnoletni mieszkańcy województwa lubuskiego. Oczywiście osoba zgłaszająca fotografię musi być jej autorem, a zdjęcie nie może stanowić plagiatu ani kopii cudzych prac. Co więcej, praca konkursowa nie mogła być nigdzie wcześniej publikowana ani nagradzana.

* * *

* * *

Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań!

O tym, że trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań informujemy Was na bieżąco. Jeszcze raz przypominamy, że udział w spisie jest OBOWIĄZKOWY, a czas na wypełnienie tego obowiązku mamy tylko do 30 września br.

Możliwości spisania się jest kilka:

- najszybciej i najwygodniej zrobisz to przez Internet. Wypełnij formularz online na stronie spis.gov.pl, to zajmie tylko kilka minut,

- zadzwoń na numer 22 279 99 99 i spisz się telefonicznie – rachmistrz wprowadzi do formularza Twoje dane,

- odwiedź najbliższy Urząd Gminy lub Urząd Statystyczny i spisz się przez Internet przy specjalnie utworzonym do tego celu stanowisku.

Jeżeli nie spisałeś się samodzielnie spodziewaj się kontaktu ze strony rachmistrza. Rachmistrzowie spisowi przeprowadzają wywiady bezpośrednie oraz wywiady telefoniczne. W przypadku wywiadów telefonicznych, rachmistrzowie dzwonią wyłącznie z dwóch numerów telefonu: 22 828 88 88 lub 22 279 99 99. Rachmistrz może również zapukać do drzwi Twojego mieszkania w celu przeprowadzenia wywiadu bezpośredniego. Pamiętaj! Każdy rachmistrz legitymuje się oficjalnym identyfikatorem. To ważne! Zgodnie z art. 17a ust. 1-3 ustawy o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań w 2021 r., nie możesz odmówić przekazania danych rachmistrzowi. Nie czekaj do ostatniej chwili, spisz się jeszcze dziś!

Więcej informacji na stronie spis.gov.pl

Pokaż, z jaką liczbą kojarzy Ci się Twoje życie i wygraj fantastyczne nagrody!
Dodaj ogłoszenie